WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pt mar 13, 2015 11:30 Re: WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

almathea pisze:

jednakże nic nie przebije jednej z pań wystawców na ostatniej wystawie, która w uwagach napisała, że " NIE CHCE SIEDZIEĆ NA POCZĄTKU SEKTORA, NIE CHCE NA KOŃCU, NIE CHCE W ŚRODKU, NIE BLISKO WYJŚCIA/WEJŚCIA DO SEKTORA, NIE BLISKO OKNA, NIE BLISKO DRZWI, NIE BLISKO AUTOMATU Z KAWĄ, NIE BLISKO NAGŁOŚNIENIA, NIE BLISKO RINGU I NIE DALEKO OD RINGU"

:strach:
Może przy takich "życzeniach" należy wprowadzić miejsca VIP odpowiednio płatne :wink:

pomalutku uzbrajam się w anielską cierpliwość :201461
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt mar 13, 2015 15:14 Re: WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

Ludzie poprostu malo uczestnicza w wystawach zagranicznych i sa rozpastwieni naszymi warunkami wystawowymi w PL ( wielokrotnie juz pisalismy o tym na forum, dyplomy , sekretariat,naglosnienie itd)
Sa kraje gdzie jeszcze dyplomy recznie sie pisze i ring prowadzony jest tylko w jezyku danego kraju gdzie odbywa sie wystawa a ne jest to ani rosyjski,angielski czy niemiecki. Czesto sa to cisne sale, korytarze szkol czy np. hala cyrkowa - wprawdzie miala byc ogrzewana ( byly to dmuchawy przy ktorych nie dalo sie stac tak huczalo ) - w pazdzierniku. Bylo dosc egzotycznie i nikt nie nazekal mimo zapachu ( dzien wczesniej odbywal sie normalny wystep cyrkowy ).
Taka pani jedna z druga niech pojedzie na wystawe gdzies dalej niz PL to wtedy zacznie doceniac organizacje naszych wystaw. :)
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2130
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Post » Pt mar 13, 2015 15:29 Re: WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

Ja niezmiennie doceniam naszych stewardów :1luvu: :1luvu:
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9374
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt mar 13, 2015 21:50 Re: WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

W wielu zagranicznych wystawach udzialu nie bralam, ale rozpieszczona warunkami na naszych rzeczywiscie kilka razy bylam niezbyt milo zaskoczona :)

lnes

 
Posty: 186
Od: Wto paź 16, 2012 20:36
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 13, 2015 23:56 Re: WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

almathea pisze:
jednakże nic nie przebije jednej z pań wystawców na ostatniej wystawie, która w uwagach napisała, że " NIE CHCE SIEDZIEĆ NA POCZĄTKU SEKTORA, NIE CHCE NA KOŃCU, NIE CHCE W ŚRODKU, NIE BLISKO WYJŚCIA/WEJŚCIA DO SEKTORA, NIE BLISKO OKNA, NIE BLISKO DRZWI, NIE BLISKO AUTOMATU Z KAWĄ, NIE BLISKO NAGŁOŚNIENIA, NIE BLISKO RINGU I NIE DALEKO OD RINGU"

noż byłam w stanie wstawić klatę do TOALETY, jak Bozie kocham :smokin:

:ryk: :ryk: :ryk: :smiech3: :smiech3:
Dawno już tak się nie uśmiałam

nevka

 
Posty: 99
Od: Wto mar 23, 2010 18:03
Lokalizacja: śląskie

Post » Nie mar 15, 2015 13:26 Re: WYSTAWA WROCŁAW 7-8 MARCA 2015 HALA STULECIA

W tym samym miejscu = ciasne korytarze Hali a nie sala centrum konferencyjnego obok. Mnie nie bawi uczestniczenie w wystawach, gdzue wystawcy są upakowani jak szprotki.
Z tego powodu, pomimo, że jestem z Wro, nie pojawiam się z kotami na lokalnych wystawach ani nie zwiedzam jako publiczność (bo masakryczny ścisk na wąskich korytarzach to już tradycja).
Resztę mam mniej lub bardziej w nosie.

Po prostu te korytarze się nie bardzo nadają do takiej imprezy. I tyle.

Ja w każdym razie, jeśli klub będzie organizować wystawę, wolę wuedzieć, w jakim miejscu Hali wystawa jest organizowana :p Czy w wygodnej sali konferencyjnej, czy też w ścisku korytarzy budynku Hali.
YennaM
 

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 18 gości