Łódź Supreme Cat Club V&VI MWKR BIS BREED DRX promocje str.1

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon gru 01, 2014 22:09 Re: Łódź Supreme Cat Club V&VI MWKR BIS BREED DRX promocje s

Roulett pisze:Ja słyszałam taką wersję, że nie włączali ogrzewania, bo czujnik dymu się ciągle właczał przez gofrownicę i to automatycznie wyłączało ogrzewanie. ;)

Gofrownica nie dymiła wcale, ale może coś w tym być bo widziałam panią z e-papierosem i to na pewno przez to rozłączało się całe ogrzewanie :roll: :wink:

A tak serio, to zmarznięci mogli ogrzewać się pysznym grzanym cydrem. Piwo także z browaru Czarny Kot było bardzo dobre a zestaw f03 ( czyli Czarny Kot, Rudy Kot i Biały Kot ) kapitalny :ok:

Jeśli ktoś z wystawców wyśle totka z numerami z ciasteczek z wróżbą od SCC i wygra miliony to może się podzieli z SCC :mrgreen: będziemy mogli zakupić własne ogrzeanie na kolejne wystawy :twisted:
Obrazek

O-l-g-a

 
Posty: 3826
Od: Śro sie 11, 2004 1:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 02, 2014 8:02 Re: Łódź Supreme Cat Club V&VI MWKR BIS BREED DRX promocje s

... a to były numerki w ciasteczkach?
Bo ja miałam jakąś złotą myśl ;) (którą omalże połknęłam - wszystko przez moje łakomstwo i uwielbienie słodyczy ;) )
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Czw gru 04, 2014 11:16 Re: Łódź Supreme Cat Club V&VI MWKR BIS BREED DRX promocje s

O-l-g-a pisze:
Roulett pisze:Ja słyszałam taką wersję, że nie włączali ogrzewania, bo czujnik dymu się ciągle właczał przez gofrownicę i to automatycznie wyłączało ogrzewanie. ;)

Gofrownica nie dymiła wcale, ale może coś w tym być bo widziałam panią z e-papierosem i to na pewno przez to rozłączało się całe ogrzewanie :roll: :wink:

A tak serio, to zmarznięci mogli ogrzewać się pysznym grzanym cydrem. Piwo także z browaru Czarny Kot było bardzo dobre a zestaw f03 ( czyli Czarny Kot, Rudy Kot i Biały Kot ) kapitalny :ok:


musiałoby chyba ze 100 osób palić e-papierosy aby załączyć czujniki w tak dużej hali, a namawianie do spożywania alkoholu nie jest wskazane, zwłaszcza że nie wszystkie koty i wystawcy lubią odór piwa :strach:

Cheyenne

Avatar użytkownika
 
Posty: 110
Od: Pt kwi 20, 2012 15:32
Lokalizacja: ŁÓdź

Post » Czw gru 04, 2014 14:12 Re: Łódź Supreme Cat Club V&VI MWKR BIS BREED DRX promocje s

Zapraszamy! Nowa strona!
Obrazek

Roulett

 
Posty: 1881
Od: Sob paź 17, 2009 15:08

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości