WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, BUR

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon wrz 08, 2014 21:09 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

BERI-BERI - zdrówka życzę i czekam na fotki, szczególnie czarnego gaconetoperka ;) Zapowiadała sie obiecująco :mrgreen:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto wrz 09, 2014 8:23 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Dziękuję za życzenia zdrówka... hmmm to wszystko moja wina.
Inni potrafili się zabezpieczyć, a to uprawiali sporty rozgrzewające

Obrazek

Obrazek

Ta mała stewardka też pokazywała jak "to się robi"...
(jak ta młodzież nam szybko dorasta 8O ). 8) :lol:

Niektórzy chronili się ciepłymi elementami garderoby

Obrazek

No cóż na przyszłość jak tez zabiorę czapkę uszankę i gumofilce...

B_B
Prezentowane zdjęcia są moją prywatną własnością.

BERI_BERI

Avatar użytkownika
 
Posty: 56
Od: Czw wrz 02, 2004 6:52

Post » Wto wrz 09, 2014 8:34 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

no ładnie BERI BERI znowu w natarciu ! garderobę mi wywlókł na światło dzienne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a ja z obiadem niedzielnym na wystawie przykładnie czekałam żeby człeka nakarmić :twisted: :twisted:

a tu zachorzał nam :placz: :placz:

zdrówka i czekamy !! w marcu 7/8 proszę nie chorować, jako że to Dzień Kobiet na wystawę nam przypada -będzie się działo :piwa: :piwa:
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 09, 2014 8:43 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

BERI-BERI również zyczę zdrówka i czekam na fotki kotki silver tabby Atena Nechama*PL.
A może ktoś inny posiada na zdjęciach moją koteczkę, będę wdzięczna za wrzucenie ich tutaj :)
Obrazek

gosiaw1712

Avatar użytkownika
 
Posty: 65
Od: Wto paź 22, 2013 18:28

Post » Wto wrz 09, 2014 11:22 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Nie wiem czy to jest "TO" cudo, ale jeżeli tak to kliknięcie na obrazku otworzy nieco większy format :lol:

Obrazek

B_B
Prezentowane zdjęcia są moją prywatną własnością.

BERI_BERI

Avatar użytkownika
 
Posty: 56
Od: Czw wrz 02, 2004 6:52

Post » Wto wrz 09, 2014 15:09 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

BERI BERI to właśnie moja kruszynka :)
tylko jedno zdjęcie ? ratuj bo z tej wystawy nie mam nic :(
Obrazek

gosiaw1712

Avatar użytkownika
 
Posty: 65
Od: Wto paź 22, 2013 18:28

Post » Śro wrz 10, 2014 11:54 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Kilka fotek z soboty ... link jak zawsze w podpisie
Obrazek
Zdjęcia z ŁÓDŻ 22.11.2015. Wystawy - Galerie zdjęć - zapraszam http://www.andamira.pl/koty/galeria-wystawy-tekst/

spinoo

 
Posty: 423
Od: Śro wrz 12, 2007 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 12, 2014 11:25 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Trochę moich fotek http://galeria.gagatki.com/index.php?/category/195
W sobotę głównie plaskate i domowe, w niedzielę różniaste - oczywiscie ze wskazaniem na moje ulubione kategorie :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń


Post » Sob wrz 20, 2014 9:07 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Przepraszam ale strona bri.pl w tej chwili nie istnieje.
Nie mniej zdjęcia z wystawy można oglądnąć klikając poniżej

LINK
Prezentowane zdjęcia są moją prywatną własnością.

BERI_BERI

Avatar użytkownika
 
Posty: 56
Od: Czw wrz 02, 2004 6:52

Post » Sob wrz 20, 2014 9:38 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

BERI_BERI pisze:Przepraszam ale strona bri.pl w tej chwili nie istnieje.
Nie mniej zdjęcia z wystawy można oglądnąć klikając poniżej

LINK

Czy mogę wziąć jedno ze zdjęć? I jak to zrobić?
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob wrz 20, 2014 15:18 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Pod każdym zdjęciem jest taki magiczny napis "Pomoc", jak się na niego kliknie to jest dokładnie
napisane co zrobić aby ściągnąć dane zdjęcie (symbol drukarki... itd). Co do pobierania i użytkowania
zdjęć to osoby które są na zdjęciu, lub których kot jest na zdjęciu mogą dane zdjęcie ściągać
i użytkować bez ograniczeń. Inne osoby muszą uzyskać moją pisemną zgodę. Wymóg ten nie dotyczy
sędziów i organizatorów wystawy z której są zdjęcia.
Prezentowane zdjęcia są moją prywatną własnością.

BERI_BERI

Avatar użytkownika
 
Posty: 56
Od: Czw wrz 02, 2004 6:52

Post » Sob wrz 20, 2014 15:50 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

Na zdjęciu jest kot z mojej hodowli, ale nie należy już do mnie. na zdjęciu też mnie nie ma. :) To mogę ściągnąć w formie elektronicznej na pamiątkę?
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob wrz 20, 2014 18:34 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

BERI_BERI pisze:Przepraszam ale strona bri.pl w tej chwili nie istnieje.
Nie mniej zdjęcia z wystawy można oglądnąć klikając poniżej

LINK



Bardzo ci dziękuję za zdjęcia , moich kotów jak i mnie. :D

Dariuszka

 
Posty: 132
Od: Śro maja 21, 2008 14:38
Lokalizacja: Polska

Post » Nie wrz 21, 2014 3:35 Re: WROCŁAW 6-7 WRZEŚNIA bis breed BRI + speciale SIB+NEM, B

MariaD pisze:Na zdjęciu jest kot z mojej hodowli, ale nie należy już do mnie. na zdjęciu też mnie nie ma. :) To mogę ściągnąć w formie elektronicznej na pamiątkę?


Może Pani bez najmniejszego problemu, kiedyś kiedy był na stronie dokładnie napisany regulamin,
było wyszczególnione, że dotyczy to właściciela kota, hodowcy kota lub osoby wystawiającej kota.
Proszę zrozumieć, że ja nie mam najmniejszego zamiaru utrudniać życia ludziom którzy kochają
koty, hodują je lub posiadają. Wszelkie obostrzenia wzięły się stąd iż osoby nazwijmy to "trzecie"
które nie miały nic wspólnego z danym kotem, próbowały wykorzystywać moje zdjęcia, a nawet
zarabiać na nich. Ja jestem bardzo "otwarty" na współpracę i jeżeli ktoś potrzebuje, to mogę
przygotować dane zdjęcie w większym formacie niż ten w galerii zdjęć (900 x 600 pix) i gdzie
zdjęcia są jedynie wstępnie "obrobione". Wystarczy się ze mną skontaktować e-mailowo i podać
numer zdjęcia z galerii (jest on pod każdym zdjęciem).
Mój adres to beri<at>bri.pl i tam proszę kierować wszelkie zapytania co by nie zaśmiecać forum.

Beri
Prezentowane zdjęcia są moją prywatną własnością.

BERI_BERI

Avatar użytkownika
 
Posty: 56
Od: Czw wrz 02, 2004 6:52

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 14 gości