2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto sie 05, 2014 14:31 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

umilmy sobie oczekiwanie na odpowiedź Cat Club Amber zdjęciem klimatyzacji na sopockiej wystawie Roku Pańskiego 2014


Obrazek
Izabela
Obrazek

Marcepan

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Od: Śro lip 11, 2007 15:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Wto sie 05, 2014 17:46 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów SOPOT 1/2.08.2014

iza_ptasznikowa pisze:Witam,
jak to jest że osoba non stop wyrzucana z wystaw za handel kociakami (ostatnio wystawa w łodzi oraz warszawska ekkr)
pani Stankiewicz Barbara na wystawie w Sopocie handluje sobie bezpardonowo nie zgłoszonymi kociakami mając wszystkich i wszystko w D....

zgłoszone 2 koty SPH tej pani

http://catshow.eu/2014-08-cca/index.php?nom=11

189. CH ESMERALDA, (szkoda że pani nie wpisuje przydomka hodowców za ich trud i ciężką pracę hodowlaną jak i również wpisuje się jako hodowca i wystawca :/ szkoda ze na to pozwalają władzę :( ) SPH d
Ow: Stankiewicz Barbara

190. IC SUSANA, SPH a 32
Br: Barbara Stankiewicy PL
Ow: Stankiewicz Barbara


o to dowód w galerii pana Mariusz Hekselman / Fotografa
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 513&type=1

kobieta ta trzyma niespełna 3 miesięczne kocie / czarnego kota sph (nie ma zgłoszonego żadnego kota sph w tym kolorze "n" !!!)

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 3054_n.jpg

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 3054_n.jpg

dlaczego wszyscy przyzwalamy na to dlaczego organizatorzy przymykają oko dlaczego zgłaszając 2 dorosłe koty bezkarnie można handlować kociakami?!?!
nie jest to pierwszy wybryk tej pani :/ czemu nie ma żadnych konsekwencji a na zgłoszenia słyszymy "...że już po ptakach :/ "


przykro że wszyscy jesteśmy tak nie równo traktowani a zarazem nie ma żadnych konsekwencji na takie poczynania / zgłoszenia = zero reakcji :/


Ta Pani siedziała blisko mnie. Łysolki to nie moja bajka, nawet nie sprawdziłam w katalogu, w sobotę mnóstwo ludzi pytało ją o kocięta, te w kolorze n pojawiły się w niedzielę.
Moją uwagę przykuła natomiast Pani handlująca brytyjczykami, numery 140, 143, 144, 146. Kociak pręgowany był wyjątkowo mały jak na wiek podany w katalogu. Mam sporą przerwę w wystawianiu, twarz była mi jednak znajoma, niestety nazwisko w katalogu zupełnie obce. Koty miały oczywiście absencję w oba dni.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Wto sie 05, 2014 18:31 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Avian pisze:A ja mam pytanie o dwie kotki perskie - nr 4 i 5.


Kotka perska- katalogowy nr 5 to moja kocia prawnuczka :1luvu:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 05, 2014 19:29 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Wiem, Danusiu - dlatego ta z "4" mi podpadła ;)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Wto sie 05, 2014 19:53 Re: Międzynarodowa Wystawa Kotów SOPOT 1/2.08.2014

Enya pisze:
iza_ptasznikowa pisze:Witam,
jak to jest że osoba non stop wyrzucana z wystaw za handel kociakami (ostatnio wystawa w łodzi oraz warszawska ekkr)
pani Stankiewicz Barbara na wystawie w Sopocie handluje sobie bezpardonowo nie zgłoszonymi kociakami mając wszystkich i wszystko w D....

zgłoszone 2 koty SPH tej pani

http://catshow.eu/2014-08-cca/index.php?nom=11

189. CH ESMERALDA, (szkoda że pani nie wpisuje przydomka hodowców za ich trud i ciężką pracę hodowlaną jak i również wpisuje się jako hodowca i wystawca :/ szkoda ze na to pozwalają władzę :( ) SPH d
Ow: Stankiewicz Barbara

190. IC SUSANA, SPH a 32
Br: Barbara Stankiewicy PL
Ow: Stankiewicz Barbara


o to dowód w galerii pana Mariusz Hekselman / Fotografa
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 513&type=1

kobieta ta trzyma niespełna 3 miesięczne kocie / czarnego kota sph (nie ma zgłoszonego żadnego kota sph w tym kolorze "n" !!!)

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 3054_n.jpg

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 3054_n.jpg

dlaczego wszyscy przyzwalamy na to dlaczego organizatorzy przymykają oko dlaczego zgłaszając 2 dorosłe koty bezkarnie można handlować kociakami?!?!
nie jest to pierwszy wybryk tej pani :/ czemu nie ma żadnych konsekwencji a na zgłoszenia słyszymy "...że już po ptakach :/ "


przykro że wszyscy jesteśmy tak nie równo traktowani a zarazem nie ma żadnych konsekwencji na takie poczynania / zgłoszenia = zero reakcji :/


Ta Pani siedziała blisko mnie. Łysolki to nie moja bajka, nawet nie sprawdziłam w katalogu, w sobotę mnóstwo ludzi pytało ją o kocięta, te w kolorze n pojawiły się w niedzielę.
Moją uwagę przykuła natomiast Pani handlująca brytyjczykami, numery 140, 143, 144, 146. Kociak pręgowany był wyjątkowo mały jak na wiek podany w katalogu. Mam sporą przerwę w wystawianiu, twarz była mi jednak znajoma, niestety nazwisko w katalogu zupełnie obce. Koty miały oczywiście absencję w oba dni.


No dobrze, ale co teraz z tym zrobimy?
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 05, 2014 20:23 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

My tu gadu gadu, a osobisty tel od klubu z pretensjami ze obrzucam ich blotem , to dostalam wlasnie ja :)
No coz, rewelacja :ok:

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto sie 05, 2014 20:45 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Do mnie również dzwoniono i bynajmniej nie z przeprosinami .
Bon o wartości 20 zł to nic ? ( chodzi o prezenty z czerwonej torby).
W porównaniu z katuszami jakie zafundował nam i naszym kotom organizator to - NIC.
Nie życzę sobie telefonów z pretensjami o tej porze ani o żadnej innej .
Mam prawo wyrazić swoje zdanie i to zrobiłam.
Tak na marginesie nie dostałam KP, że opłaciłam wystawę - a zrobiłam to na miejscu w dniu wystawy.
Ostatnio edytowano Wto sie 05, 2014 20:56 przez Kikee, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Kikee

 
Posty: 622
Od: Czw sty 26, 2006 17:14

Post » Wto sie 05, 2014 20:55 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

ufff. nie jestem jedyna!
dowiedziałam się, że pretensje o pogodę mogę mieć do boga.
zostałam zelżona i zrugana.
mam nie czekać na odpowiedź na forum, bo się nie doczekam.

zapamiętajcie to, drodzy wystawcy, do przyszłego roku.
Izabela
Obrazek

Marcepan

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Od: Śro lip 11, 2007 15:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Wto sie 05, 2014 20:56 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Mam prawo wyrazic swoje zdanie, i nie zawsze to znaczy ze "zieje nienawiscia".
Zycze klubowi wiecej dystansu i szacunku dla wolnosci slowa ;)

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto sie 05, 2014 20:57 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Surima pisze:My tu gadu gadu, a osobisty tel od klubu z pretensjami ze obrzucam ich blotem , to dostalam wlasnie ja :)

Bo byłaś najbliżej 8)
Natomiast co do handlu na wystawie - nie byłem tego świadkiem osobiście, lecz dowiedziałem się po fakcie, że miot nr 152 poszedł "na pniu" za relatywnie niewielkie pieniądze. Właściciele byli ruskojęzyczni. Ich 4-miesięczne (podobno) kocięta BRI były niemal o połowę mniejsze od moich 19-to tygodniowych brytusiów. Co prawda sędziowie stwierdzili, że mojeduże, ale różnica w wielkości aż biła w oczy.

Co do wystawy - koszmar, jeżeli chodzi o warunki. Wystawcy na gwałt kupowali bateryjne wiatraczki wieszane na ścianę klatki, by nieco chociaż ulżyć zwierzętom. Odwiedzający współczuli wystawianym kotom, solidarnie narzekając na warunki panujące w hali. O ile Amber CC nie zmieni hali wystawowej na "ludzką", bądź nie przesunie terminów wystaw na wiosnę/jesień, to nie wybiorę się już więcej do Sopotu z kotami.
Uwielbiam zagłębiać się w Strefę Mruku...

Funnycat

Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Od: Czw sty 03, 2008 12:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 05, 2014 21:06 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Funnycat pisze:
Surima pisze:My tu gadu gadu, a osobisty tel od klubu z pretensjami ze obrzucam ich blotem , to dostalam wlasnie ja :)

Bo byłaś najbliżej 8)
.

Dobrze, ze do drzwi mi nie zapukano , hahahaha :ryk:

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto sie 05, 2014 21:10 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Marcepan pisze:ufff. nie jestem jedyna!
dowiedziałam się, że pretensje o pogodę mogę mieć do boga.

niedobry bóg nie zrobił jesieni w sierpniu?

Marcepan pisze:mam nie czekać na odpowiedź na forum, bo się nie doczekam.

Czyli ja też nie? Szkoda, wielka szkoda. Dzisiaj sobie myślę, że ktoś z tych gości narzekających na męczenie zwierząt powinien był zawiadomić odpowiednie służby. Że również ja powinnam była to zrobić. Ale nie wiedziałam, że organizatorzy są tak bezczelni (choć nie powinno to być argumentem, bo czy zwierzę kuma, że musi cierpieć, skoro organizator jest miły - chyba nie). Upał w sierpniu nie jest zaskoczeniem dla nikogo. Jeśli nawet organizator nie wiedział, że może być upał, powinien był coś zrobić, kiedy już się nie dało udawać, że tego upału nie ma. Tak jak nie zostawia się żywych stworzeń w samochodzie na nasłonecznionym parkingu, tak nie zostawia się żywych stworzeń w takiej rozgrzanej hali. Nie i koniec. Są na to odpowiednie przepisy.
Bezczelność organizatorów to natomiast zupełnie inna sprawa. W obliczu tak skandalicznych warunków nawet gdyby napisali tutaj "Sorry, jesteśmy bandą kretynów", nawet gdyby napisali "Przykro nam, że się zgrzaliście" byłoby lepsze niż chamskie milczenie. Miałam nadzieję, że jeszcze tu nie zajrzeli. Ale najwyraźniej zajrzeli, skoro dzwonią.
Moim zdaniem to jest jakiś grubszy skandal, ja bym rozdmuchała - dla dobra przyszłych wystawców. Warunki w tej hali były nieludzkie.
W umowie pomiędzy organizatorem a wystawcą nie ma nic o tym, że wystawa się odbywa w ludzkich warunkach?

Cedzak

 
Posty: 3
Od: Wto mar 05, 2013 19:38

Post » Wto sie 05, 2014 21:10 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Widać klub woli zrazić do siebie wystawców niż przyznać się do błędów .
Nie biję więcej piany , w Sopocie kotów wystawiać już nie będę .
Obrazek

Kikee

 
Posty: 622
Od: Czw sty 26, 2006 17:14

Post » Wto sie 05, 2014 21:11 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Kikee pisze:

Tak na marginesie nie dostałam KP, że opłaciłam wystawę - a zrobiłam to na miejscu w dniu wystawy.


Ja również nie dostałam KP a opłatę wniosłam na wystawie.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Wto sie 05, 2014 21:51 Re: 2-3.08.2014 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W SOPOCIE

Klub tez do mnie dzwonił a raczej do mojej mamy sie dodzwonił i ona dostała opierdziel jak smiała opuc dobre imie organizatora ( moja mama boguducha winna temu co napisałam na forum) . I że przeciesz organizator nie otpowiada za pogode i to nie ich wina ,że w niedziele było 50 stopni . Moja mama tez sie dowiedzała, że przeciesz sie oni ak starają. Dotsalismy przeciesz bon do Zoo-dragona i bon na 400 karmy :?
Calina*PL

cami322

 
Posty: 484
Od: Pon mar 02, 2009 20:50
Lokalizacja: Elblag

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 8 gości