MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy


Post » Pon cze 23, 2014 8:24 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

lrafal - jak ściągnąć, lub/i przenieść zdjecie z Twojego albumu do innego watku? :oops:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38271
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon cze 23, 2014 8:59 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

MariaD, ściągnij grafikę na swojego kompa. Jak nie możesz prosto z albumu, to "otwórz grafikę w nowej karcie", a potem to już wiesz, jak dalej ;)

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 23, 2014 9:03 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

Dziękuję klubowi NO PROBLEM za zorganizowanie uroczej wystawy.

Nie było tłoku i zbędnego hałasu. Fajne stoiska i super promocja na Catz Finefood oraz Applaws :wink: :1luvu:

Moje ukochane Art Cafe z pysznymi słodkościami, normalnymi cenami i kulturalnymi baristami. :1luvu:

Odpowiednia reakcja na chłód na hali. :1luvu:

Przepiękne koty. :1luvu:

Odnowione znajomości, mnóstwo doświadczenia i atmosfera sprzyjająca rozmowie. :1luvu:

Dziękuję Marzence za umożliwienie mi pracy na ringu. Odpowiedni szef to odpowiednia atmosfera sprzyjająca pracy i nauka na każdej wystawie - Dziękuję Ci Kochana od serca. Doceniam każdą lekcję którą mi dajesz i każdy uśmiech, którym nas - swoje owieczki - obdarzasz. :1luvu:

Miło było odwiedzić nowe miejsce na mapie Polski i mam nadzieję, że ta hala jeszcze powtórzy się jako miejsce wystawy. :wink:

Dziękuję. :1luvu: :201494
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 23, 2014 9:24 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

klauduska pisze:MariaD, ściągnij grafikę na swojego kompa. Jak nie możesz prosto z albumu, to "otwórz grafikę w nowej karcie", a potem to już wiesz, jak dalej ;)

Już wiem jak. Robiłam błąd przy ściąganiu z galerii. Dzieki.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38271
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pon cze 23, 2014 9:27 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

mów mi Fatum pisze:Dziękuję klubowi NO PROBLEM za zorganizowanie uroczej wystawy.

Nie było tłoku i zbędnego hałasu. Fajne stoiska i super promocja na Catz Finefood oraz Applaws :wink: :1luvu:

Moje ukochane Art Cafe z pysznymi słodkościami, normalnymi cenami i kulturalnymi baristami. :1luvu:

Odpowiednia reakcja na chłód na hali. :1luvu:

Przepiękne koty. :1luvu:

Odnowione znajomości, mnóstwo doświadczenia i atmosfera sprzyjająca rozmowie. :1luvu:

Dziękuję Marzence za umożliwienie mi pracy na ringu. Odpowiedni szef to odpowiednia atmosfera sprzyjająca pracy i nauka na każdej wystawie - Dziękuję Ci Kochana od serca. Doceniam każdą lekcję którą mi dajesz i każdy uśmiech, którym nas - swoje owieczki - obdarzasz. :1luvu:

Miło była znowu widzieć Cię na ringu :201461

Miło było odwiedzić nowe miejsce na mapie Polski i mam nadzieję, że ta hala jeszcze powtórzy się jako miejsce wystawy. :wink:

Dziękuję. :1luvu: :201494


Miło było znowu widzieć Cię na ringu :201461

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon cze 23, 2014 9:48 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

Tyle miłych koteczków i tyle miłych wystawców. Muszę częściej stewardzić tam, gdzie są ruski. :1luvu:

TO mi się chyba nigdy nie znudzi i fajnie było dorastać w takim otoczeniu. :

Eva Wielland była jedną z sędzin, z którą stewardowałam w pierwszym roku mojej kariery i widzę ogromną różnicę, ogromny progres w mojej własnej organizacji pracy na ringu. Mam więcej czasu na wychwytywanie odpowiednich informacji i bardzo doceniłam jej lekcje, które dała mi na temat kategorii 3, bo ostatnio skupiałam się głównie na 2.

Wróciłam do domu z mnóstwem energii :mrgreen:

Mimo wszystko utwierdzam się w przekonaniu "tam twój dom, gdzie twój kot" i bardzo ucieszyłam się, kiedy moja własna osobista kotka czekała na mnie na szafce z butami, na wystawie miziałam sporo kotów, a teraz miziam jednego milion razy i nie muszę myć rąk. :twisted:
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 23, 2014 18:28 Re: MWKR No Problem w Płocku 21-22.06.2014

Obrazek

karolcia_nfo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Nie paź 10, 2010 20:33
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 76 gości