BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃSKI

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon maja 26, 2014 7:48 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

Dziękuję ślicznie za moją księżniczkę :1luvu:

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon maja 26, 2014 8:28 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

A są może zdjęcia kotki BRI n 33?
W niedzielę była w BIS
IC Avari FaBriCat*PL
ur. 23.08.2010

Julia_Av

 
Posty: 289
Od: Śro mar 14, 2012 18:22
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon maja 26, 2014 22:28 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

a to nie jest ten kot:
Obrazek
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pon maja 26, 2014 23:35 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

To jest kocur :) - IC Avari FaBriCat*PL BRI b 33
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2130
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Post » Wto maja 27, 2014 8:40 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

Wystawa super udana - bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i za fantastyczną atmosferę :)
Humory dopisały (tak jak i pogoda ;) .

Zapraszamy do Pucka oraz oczywiście za rok :D

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto maja 27, 2014 10:04 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

W imieniu zespołu organizacyjnego Wystawy KOCIEWIE 2014 serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w Starogardzkiej wystawie, zwycięzcom gratuluję.
Wystawę Specjalistyczną Kotów Brytyjskich wygrała Kotka
FOLCA LEŚNE RANCZO*PL wł. Sylwia Wielgosz, Hodowla LEŚNE RANCZO*Pl, członek CCSopot, Sylwia bardzo się cieszę i gratuluję, Kicia piękna.




Sekretarz Cat Club Sopot
Grażyna Wika

Grawi

 
Posty: 101
Od: Wto wrz 23, 2008 7:36
Lokalizacja: pomoskie

Post » Wto maja 27, 2014 11:33 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

czy ktoś ma jeszcze trochę zdjeć?
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Wto maja 27, 2014 14:27 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

zdjęcia jeszcze od nas będą, ale za kilka dni....

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie cze 01, 2014 16:28 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

Surima pisze:Wystawa super udana - bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i za fantastyczną atmosferę :)
Humory dopisały (tak jak i pogoda ;) .

Zapraszamy do Pucka oraz oczywiście za rok :D

Rzeczywiście, wystawa ładna. Ale chyba nie pojadę ani do Pucka ani w następnym roku. Znając inne wystawy, nie wziąłem nic do jedzenia i picia. Na miejscu czekała mnie śmierć z głodu. Z pragnienia nie, bo uratowałem życie kranówką. Nawet była smaczna- na bezrybiu i żopa sołowiej. Koty były, ale z rzadka. A gdzie reszta? Przyzwoita to zagadka.
Nie pozostało nic innego. jak porachować osobiście. Niedziela piękny dzień, w katalogu 159 kotów. W sobotę było o 20 kotów więcej. Po ciężkiej sobocie ciemna moc porwała 33 koty. Przykro było patrzeć na puste klatki.
Wszystkich uczestników wystawy i nielicznych widzów pozdrawia Rachmistrz.

ZMP

 
Posty: 1
Od: Nie cze 01, 2014 15:50

Post » Nie cze 01, 2014 18:48 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

ZMP pisze:
Surima pisze:Wystawa super udana - bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i za fantastyczną atmosferę :)
Humory dopisały (tak jak i pogoda ;) .

Zapraszamy do Pucka oraz oczywiście za rok :D

Rzeczywiście, wystawa ładna. Ale chyba nie pojadę ani do Pucka ani w następnym roku. Znając inne wystawy, nie wziąłem nic do jedzenia i picia. Na miejscu czekała mnie śmierć z głodu. Z pragnienia nie, bo uratowałem życie kranówką. Nawet była smaczna- na bezrybiu i żopa sołowiej. Koty były, ale z rzadka. A gdzie reszta? Przyzwoita to zagadka.
Nie pozostało nic innego. jak porachować osobiście. Niedziela piękny dzień, w katalogu 159 kotów. W sobotę było o 20 kotów więcej. Po ciężkiej sobocie ciemna moc porwała 33 koty. Przykro było patrzeć na puste klatki.
Wszystkich uczestników wystawy i nielicznych widzów pozdrawia Rachmistrz.



Liczenie kotów zabrało Rachmistrzowi cały tydzień :cry: .
A może to nie była ta sama wystawa na której byłam ja? Jedzenie, w bardzo przyzwoitej cenie i smaczne było, kawa , herbata a nawet woda niekoniecznie z kranu, też były. A inna ilość kotów w sobotę i w niedzielę to nic nowego i zdarza się na każdej wystawie, zwłaszcza, kiedy jeden dzień wystawy jest świętem danej rasy. W przypadku Starogardu, to były brytyjczyki w sobotę.
Mnie wystawa bardzo się podobała. Na pewno będę w Pucku i za rok w Starogardzie.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Pon cze 02, 2014 6:51 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

Enya pisze:
ZMP pisze:
Surima pisze:Wystawa super udana - bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i za fantastyczną atmosferę :)
Humory dopisały (tak jak i pogoda ;) .

Zapraszamy do Pucka oraz oczywiście za rok :D

Rzeczywiście, wystawa ładna. Ale chyba nie pojadę ani do Pucka ani w następnym roku. Znając inne wystawy, nie wziąłem nic do jedzenia i picia. Na miejscu czekała mnie śmierć z głodu. Z pragnienia nie, bo uratowałem życie kranówką. Nawet była smaczna- na bezrybiu i żopa sołowiej. Koty były, ale z rzadka. A gdzie reszta? Przyzwoita to zagadka.
Nie pozostało nic innego. jak porachować osobiście. Niedziela piękny dzień, w katalogu 159 kotów. W sobotę było o 20 kotów więcej. Po ciężkiej sobocie ciemna moc porwała 33 koty. Przykro było patrzeć na puste klatki.
Wszystkich uczestników wystawy i nielicznych widzów pozdrawia Rachmistrz.



Liczenie kotów zabrało Rachmistrzowi cały tydzień :cry: .
A może to nie była ta sama wystawa na której byłam ja? Jedzenie, w bardzo przyzwoitej cenie i smaczne było, kawa , herbata a nawet woda niekoniecznie z kranu, też były. A inna ilość kotów w sobotę i w niedzielę to nic nowego i zdarza się na każdej wystawie, zwłaszcza, kiedy jeden dzień wystawy jest świętem danej rasy. W przypadku Starogardu, to były brytyjczyki w sobotę.
Mnie wystawa bardzo się podobała. Na pewno będę w Pucku i za rok w Starogardzie.



HAHA - faktycznie, widze, ze trzeba było tygodnia na wysłanie zażaleń co do liczny kotów itp ;)
W sobote była specjalistyczna wystawa BRI, stąd wiecej kotów - natomiast jakiegoś starsznego nagromadzenia pustych klatek nie odnotowano w niedzielę ;)

Jedzenie i picie - zaraz za drzwiani hali były 2 stoiska - może jakoś tyłem Pan wchodził, że przez 2 dni się na nie nie natknął? Kawa, herbata , nawet wata cukrowa była, bo przecież festyn była zaraz obok :) a do CENTRUM Starogardu trzeba było iść aż...5 min, czyli przejść przez ulicę - i zrobic sobie przerwe na runku starogadzkim, z lodami i przeróżnymi restauracjami i kafejkami.

Stara zasada się sprwadza - złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy, jak mawiała moja babcia... Wszystkim trudno dogodzić.

Do Pucka i tak zapraszamy - moze z trochę lepszym nastawiem ;)

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon cze 02, 2014 14:23 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

ZMP pisze:Ale chyba nie pojadę ani do Pucka ani w następnym roku. Znając inne wystawy, nie wziąłem nic do jedzenia i picia. Na miejscu czekała mnie śmierć z głodu. Z pragnienia nie, bo uratowałem życie kranówką.

Hmmmmm..... Może ktoś tu liczył na darmową wyżerkę? I gratisowe drinki z parasolką :lol: ciekawa jestem gdzie są takie wystawy?? Może nam drogi Rachmistrzu zdradzisz? Na pewno wszyscy chętnie pojedziemy.
Ja w Pucku będę na pewno!!!
ewa

ewry

 
Posty: 143
Od: Pt wrz 21, 2007 8:05

Post » Czw cze 05, 2014 19:46 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

''Koty były, ale z rzadka. A gdzie reszta? Przyzwoita to zagadka.'' Drogi Rachmistrzu z zaciekawieniem poczytałabym więcej jakże fantastycznych rymów :)

Wystawa była fantastyczna, jedzenie i picie hmm... nie miałam pojęcia, że jest na wystawie tak spragniona i głodna osoba... Zrobilibyśmy zrzutę na wykarmienie głodnego... Może nie koniecznie kawiorem , ale chociażby karkóweczką z grila, która była dostępna przed wejściem do hali ;)
Swoją drogą też jestem bardzo ciekawa, gdzie są wystawy z ''darmową wyżerką'' nie omieszkam się na takiej zjawić ;) :ok:

gosia1115

 
Posty: 7
Od: Pon kwi 29, 2013 9:35

Post » Pt cze 06, 2014 11:58 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

gosia1115 pisze:Swoją drogą też jestem bardzo ciekawa, gdzie są wystawy z ''darmową wyżerką'' nie omieszkam się na takiej zjawić ;) :ok:


Żory dają darmowy poczęstunek :-)))) Osobiście objadałam się chlebkiem z pysznym smalczykiem i ogóreczkami :-))))
Ale nie mam zastrzeżeń do wystawy Sopockiej - bardzo mi się podobało. No może jedno, Panie wydające nagrody trochę zagapiały się i kilka osób stało z kotem i nie bardzo wiedziało, co ze sobą zrobić... Iść bez pucharu i nagrody, czy sterczeć na ringu... ale to drobiazg do korekty na przyszłość :-)

szariwari

 
Posty: 232
Od: Śro maja 23, 2012 11:51

Post » Pon cze 09, 2014 19:40 Re: BREED BIS BRI 24-25.05.14 XVII&XVIII MWKR STAROGARD GDAŃ

zdjęcia z wystawy
zapraszam do oglądania
http://brysie.darsite.pl/index.php/24-0 ... iewie-2014

Grawi

 
Posty: 101
Od: Wto wrz 23, 2008 7:36
Lokalizacja: pomoskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bea77, scott i 81 gości