Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon gru 09, 2013 18:07 Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

Ponad miesiąc walczyłam z niemieckim klubem kocura o pieczątkę na karcie miotu, klub też przesłanych dokumentów nie puszcza od razu dalej do FPL :( Wystawa w Warszawie za pasem, a szanse choćby na numery rodowodów wg. mojej oceny mizerne - tym bardziej, że Święta za pasem.

monten

 
Posty: 321
Od: Czw sty 10, 2013 20:39

Post » Pon gru 09, 2013 19:32 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

a jak chcesz kota zgłosić, skoro nie ma nadanego nr w ogóle nigdzie? Przecież przy zgłoszeniu musisz podać nr rodowodu, EMS i nr chipa, aby dany kot odpowiadał danemu zgłoszeniu.

co innego jak nostryfikacja, bo zgłaszasz na hodowcę np, ale kociak bez w ogóle wystawionego rodowodu to wątpię, że możesz.
no, chyba, że się mylę.

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 10, 2013 1:23 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z p. Ireną Nalewaj
Obrazek

karolcia_nfo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Nie paź 10, 2010 20:33
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 11, 2013 11:48 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

karolcia_nfo pisze:Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z p. Ireną Nalewaj

Napisałam do p. Ireny w tej sprawie, ale bez odpowiedzi niestety.

monten

 
Posty: 321
Od: Czw sty 10, 2013 20:39

Post » Śro gru 11, 2013 11:59 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

klauduska pisze:a jak chcesz kota zgłosić, skoro nie ma nadanego nr w ogóle nigdzie? Przecież przy zgłoszeniu musisz podać nr rodowodu, EMS i nr chipa, aby dany kot odpowiadał danemu zgłoszeniu.

Zakładam, że skoro potwierdzenie zgłoszenia przychodzi od p. Ireny Nalewaj, to ma ona możliwość weryfikacji, czy ma u siebie kartę miotu tych "zgłoszeńców", nawet jeśli rodowodów jeszcze nie zdążyła wystawić. Zwierzyna jest zaczipowana, więc numer chipa w zgłoszeniu jak najbardziej mogę podać, tylko numeru rodowodu nie.

monten

 
Posty: 321
Od: Czw sty 10, 2013 20:39

Post » Śro gru 11, 2013 13:53 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

monten pisze:
karolcia_nfo pisze:Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z p. Ireną Nalewaj

Napisałam do p. Ireny w tej sprawie, ale bez odpowiedzi niestety.



Zmieniło się coś ?


Zasady kontaktów z władzami FPL i FIFe
29
mar 2011
Przypominamy wszystkim członkom FPL, że zgodnie z przepisami FPL wszelkie kontakty członków indywidualnych oraz klubów ras z władzami FPL mogą odbywać się jedynie za pośrednictwem klubu macierzystego. Wszelkie pisma skierowane bezpośrednio do biura FPL nie będą rozpatrywane.
Przepis ten dotyczy również wszelkiej korespondencji kierowanej do władz FIFe. Wszystkie pisma mogą być kierowane jedynie za pośrednictwem klubu i FPL.
Zarząd FPL


http://www.felispolonia.eu/PL/archiwum/
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro gru 11, 2013 17:37 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

danunka pisze:
monten pisze:
karolcia_nfo pisze:Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z p. Ireną Nalewaj

Napisałam do p. Ireny w tej sprawie, ale bez odpowiedzi niestety.



Zmieniło się coś ?


Zasady kontaktów z władzami FPL i FIFe
29
mar 2011
Przypominamy wszystkim członkom FPL, że zgodnie z przepisami FPL wszelkie kontakty członków indywidualnych oraz klubów ras z władzami FPL mogą odbywać się jedynie za pośrednictwem klubu macierzystego. Wszelkie pisma skierowane bezpośrednio do biura FPL nie będą rozpatrywane.
Przepis ten dotyczy również wszelkiej korespondencji kierowanej do władz FIFe. Wszystkie pisma mogą być kierowane jedynie za pośrednictwem klubu i FPL.
Zarząd FPL


http://www.felispolonia.eu/PL/archiwum/


Po co w takim razie formularz kontaktowy do poszczególnych członków zarządu na stronie FPL? Dla klubów? :wink:

monten

 
Posty: 321
Od: Czw sty 10, 2013 20:39

Post » Pt gru 20, 2013 8:52 Re: Czy można wystawić kota z rodowodem "w przygotowaniu"?

Są rodowody - no to po strachu :D

monten

 
Posty: 321
Od: Czw sty 10, 2013 20:39




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości