WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie gru 08, 2013 12:58 Re: WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

a co to ?
koty na wystawie tylko są na ringu ?

RING - warto zostawić sędziemu, stewardom i wystawcy. Nawet konferansjerka powinna być prowadzona z miejsca usytuowanego z możliwością kontaktu z sekretariatem wystawy, ringiem i halą ...
i bez względu czy z aparatem, mikrofonem, czy z ''gumowym uchem'' tam nie zagęszczać ...

Od bramki weterynaryjnej do zakończenia finału jest KILKA GODZIN na uzyskanie zgodny od wystawcy na obfocenie mu kota i narobienie setek zdjęć w najrozmaitszych sytuacjach ...

A jeśli Komisarz Wystawy i jej organizatorzy uznają za stosowne - to oficjalnie ze składem sędziowskim, sponsorami ... powinien podać do wiadomości KOMU UDZIELIŁ AKREDYTACJI na swojej wystawie do oficjalnego focenia.

Później te zdjątka rozmaite z kotkami albo na cudzą reklamę trafiają ( ogłoszeń sprzedajnych ) , albo służą do tego, z czym wystawca nie by nie chciał mieć kojarzonego swojego kota.
Zamiast plączących się foto-pstrykaczy, przed ringiem warto pomyśleć o stanowisku do sprawdzania zgodności chipa kota zgłoszonego do wystawy i kota wynoszonego do oceny.
I am a real witch, which is all the love and magic gave my cats!

ObrazekObrazek

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Nie gru 08, 2013 13:39 Re: WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

Go!Go! pisze:a co to ?
koty na wystawie tylko są na ringu ?

RING - warto zostawić sędziemu, stewardom i wystawcy. Nawet konferansjerka powinna być prowadzona z miejsca usytuowanego z możliwością kontaktu z sekretariatem wystawy, ringiem i halą ...
i bez względu czy z aparatem, mikrofonem, czy z ''gumowym uchem'' tam nie zagęszczać ...

Od bramki weterynaryjnej do zakończenia finału jest KILKA GODZIN na uzyskanie zgodny od wystawcy na obfocenie mu kota i narobienie setek zdjęć w najrozmaitszych sytuacjach ...

A jeśli Komisarz Wystawy i jej organizatorzy uznają za stosowne - to oficjalnie ze składem sędziowskim, sponsorami ... powinien podać do wiadomości KOMU UDZIELIŁ AKREDYTACJI na swojej wystawie do oficjalnego focenia.

Później te zdjątka rozmaite z kotkami albo na cudzą reklamę trafiają ( ogłoszeń sprzedajnych ) , albo służą do tego, z czym wystawca nie by nie chciał mieć kojarzonego swojego kota.
Zamiast plączących się foto-pstrykaczy, przed ringiem warto pomyśleć o stanowisku do sprawdzania zgodności chipa kota zgłoszonego do wystawy i kota wynoszonego do oceny.


Zgadzam się. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 10, 2013 23:32 Re: WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

Kolega-Małżonek popełnił parę fotek

https://plus.google.com/u/0/10411890255 ... vSk&cfem=1

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Wto gru 10, 2013 23:42 Re: WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

Czy Kolega-Małżonek mógłby częściej robić fotki na wystawach? Te są obłędne. :1luvu:
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 11, 2013 20:44 Re: WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

mów mi Fatum pisze:Czy Kolega-Małżonek mógłby częściej robić fotki na wystawach? Te są obłędne. :1luvu:

Dziękuję, przekażę mu, że się podobają :D
On w Warszawie dość często robi, ostatnio poza Warszawę się nie ruszamy.
Pewnie będziemy na wystawie Jedynki.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Czw gru 12, 2013 12:18 Re: WYSTAWA 30.11 - 1.12 EKKR-WARSZAWA + BIS BREED SPH i BRI

Piękne zdjęcia :)

No i moje koty chociaż w ocenie się załapały na jakieś fotki, bo zostaliśmy ustawieni dokładnie na wprost wejścia, z którego wiało lodowatym podmuchem na koty, więc je poprzykrywałam, czym się dało, żeby się nie przeziębiły :?

Na Jedynkę się nie wybieram, za granicę muszę :|
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30208
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 38 gości