MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon sie 05, 2013 16:35 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

ależ !!!

pkt - 1. Organizator ma rację / prawo !!!
pkt - 2. Kiedy Organizator nie ma racji / prawa - [b]PATRZ pkt. 1
!!!
[/b]
Jest cosik na kształt ??? zarządzenia, uchwały FPL ??? - o tym, że przyjmowanie kotów przez organizatora powinno się zakończyć na ??? miesiąc przed pierwszą wystawą ??? i widać TU to zastosowano ...
Sie bywa na wystawach - trza wiedzieć ...

A, że nie wszystko ... zaraz do wszystkich się stosuje - to patrz pkt. 1 i pkt. 2

Zupełnie na marginesie - może organizator nie życzył sobie obecności zakupionego w jego hodowli kota ?
... wiele rozmaitych ansów trzeba uwzględnić ...
I am a real witch, which is all the love and magic gave my cats!

ObrazekObrazek

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Pon sie 05, 2013 16:49 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

sie bywa, sie wie :D
Organizator nie zakończył przyjmowania miesiąc wcześniej, kot nie był zakupiony z hodowli od organizatora 8)
a anse bywają zadziwiające :wink:

latis

 
Posty: 12
Od: Sob sie 04, 2012 9:59
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon sie 05, 2013 17:27 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

aaa ...

to może dlatego, że to właśnie nie był TEN kot - zakupiony z hodowli od organizatora ?
/ a organizator-hodowca sobie by życzył ... /
I am a real witch, which is all the love and magic gave my cats!

ObrazekObrazek

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Pon sie 05, 2013 17:53 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

tematu tropikalych upałów na hali nie będę komentowała w sopocie jest tak co roku natomiast mam inną uwagę do organizatorów - prosze abyście uwzględniali tak jak na wszystkich innych wystawach uwagi dotyczące sąsiedztwa innych znajomych hodowców, koty zgłosiłam w pierwszym terminie niestety moje prośby dotyczące sąsiedztwa nie zostały uwzględnione

Margo666

 
Posty: 23
Od: Nie maja 02, 2010 17:47

Post » Pon sie 05, 2013 18:02 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

Go!Go! pisze:aaa ...

to może dlatego, że to właśnie nie był TEN kot - zakupiony z hodowli od organizatora ?
/ a organizator-hodowca sobie by życzył ... /


bo TEN kot był z hodowli , której rok temu odmówiono udziału 3 kotów w wystawie organizowanej przez
ten klub właśnie :evil:

latis

 
Posty: 12
Od: Sob sie 04, 2012 9:59
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon sie 05, 2013 19:04 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

cóż za brak dyplomacji z twojej strony latis ?!?


a swoją drogą, czy z tym kotem w ogóle bywać ...
/ tu też wypada rozważyć bardzo dyplomatycznie :wink: /
I am a real witch, which is all the love and magic gave my cats!

ObrazekObrazek

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Pon sie 05, 2013 19:14 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

Dorotko, więc dyplomatycznie:
bywać bywam z TYM kotem i nadal mam zamiar :)
jednak nie na wystawach organizowanych pod szyldem CCA 8)

latis

 
Posty: 12
Od: Sob sie 04, 2012 9:59
Lokalizacja: Kielce


Post » Pon sie 05, 2013 22:23 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

Wy tu ciągle temat jeden - nie było mnie na wystawie... - nie znam sytuacji ale dla mnie to niesmaczne i powinniście to wyjaśnić z CC Amber a nie tutaj. Ja nie o tym.
Oto kilka fotem z pierwszego dnia wystawy 03-04-2013... Na dniach wstawie zdjęcia z drugiego dnia :)
https://plus.google.com/101890317650151 ... banner=pwa

basidrak20

 
Posty: 1597
Od: Pon kwi 22, 2013 10:24
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post » Wto sie 06, 2013 8:21 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

Miałam zamiar ten temat przemilczeć, zgłosiłam kota i nie wystawiłam go od oceny. Nikomu do tego nic. To moja decyzja. MOJA DECYZJA.
I jeszcze sprawa nie przyjęcia kota na wystawę na 4-5 dni przed wystawą,albo ktoś robi sobie żarty z organizatora, albo nie zna możliwości technicznych wystawy.
Trzeba znać ilość sędziów i ile kotów może oceniać każdy sędzia.
Trzeba wiedzieć ilu jest uczniów sędziowskich ( taka sytuacja zmniejsza ilość kotów sędziemu)
I iloma klatkami dysponuje organizator

Na 4-5 dni przed wystawą organizator nie jest w stanie sprowadzić z zagranicy sędziego dla 2-5 kotów i zapewnić odpowiedni hotel.

I jeszcze jedna sprawa - absencje. Pokażcie wystawę bez absencji i czy organizator może przewidzieć kto nie przyjedzie lub kto nie wystawi kota ?



Ta dyskusja tylko uwidacznia jakieś prywatne uprzedzenia .

salomea

 
Posty: 126
Od: Śro paź 19, 2005 11:21

Post » Wto sie 06, 2013 19:57 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

salomea pisze:Miałam zamiar ten temat przemilczeć, zgłosiłam kota i nie wystawiłam go od oceny. Nikomu do tego nic. To moja decyzja. MOJA DECYZJA.
I jeszcze sprawa nie przyjęcia kota na wystawę na 4-5 dni przed wystawą,albo ktoś robi sobie żarty z organizatora, albo nie zna możliwości technicznych wystawy.
Trzeba znać ilość sędziów i ile kotów może oceniać każdy sędzia.
Trzeba wiedzieć ilu jest uczniów sędziowskich ( taka sytuacja zmniejsza ilość kotów sędziemu)
I iloma klatkami dysponuje organizator

Na 4-5 dni przed wystawą organizator nie jest w stanie sprowadzić z zagranicy sędziego dla 2-5 kotów i zapewnić odpowiedni hotel.

I jeszcze jedna sprawa - absencje. Pokażcie wystawę bez absencji i czy organizator może przewidzieć kto nie przyjedzie lub kto nie wystawi kota ?



Ta dyskusja tylko uwidacznia jakieś prywatne uprzedzenia .


No i łaska od Boga. Czas przerwać milczenie, bo już rok temu obiecała mi Pani wyjaśnienie, dlaczego moje koty, złoszone w terminie, nie zostały przyjete na wystawę. Ciekaw jestem, czy w końcu starczy Pani odwagi na wyjaśnienienie sprawy sprzed roku publicznie. Jakoś tak do tej pory było unikanie :) Jeżeli komuś nasuwa się pytanie, czemu na miau, to od razu wyjaśniam, inaczej się nie udało :) Nikt nie chce zabrać głosu :) Mam nadzieję, że znowu Pani nie zamilknie jak zaklęta, bo teraz już nie wypada :) Ma pani prawo robić prywatnie, co się pani pdoba. Jako klub nie wypada. A może jaki klub, takie działanie. :)
Obrazek

vodu

 
Posty: 25
Od: Wto cze 30, 2009 9:52
Lokalizacja: Trójmiasto

Post » Wto sie 06, 2013 20:25 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

basidrak20 pisze:Wy tu ciągle temat jeden - nie było mnie na wystawie... - nie znam sytuacji ale dla mnie to niesmaczne i powinniście to wyjaśnić z CC Amber a nie tutaj.


Przykro mi ale rok temu była sytuacja bardzo podobna i jakoś wyjaŚnienia czy na pw czy na forum osoba nie uzyskała.

salomea pisze: I jeszcze sprawa nie przyjęcia kota na wystawę na 4-5 dni przed wystawą,albo ktoś robi sobie żarty z organizatora, albo nie zna możliwości technicznych wystawy.


Proszę sprawdzić kiedy wysłałam maila z prośbą o przyjęcie - tydzień przed wystawą.

salomea pisze:
I jeszcze jedna sprawa - absencje. Pokażcie wystawę bez absencji i czy organizator może przewidzieć kto nie przyjedzie lub kto nie wystawi kota ?


O ile mnie pamięć nie myli , to ja usilnie próbowałam Pani tłumaczyć ze na pewno będą absencje, a Pani że pamięta wystawy gdzie tych absencji nie było......

salomea pisze:Ta dyskusja tylko uwidacznia jakieś prywatne uprzedzenia .


To nie uprzedzenie, to stwierdzenie faktu , powtórka z rozrywki jak rok temu.

latis

 
Posty: 12
Od: Sob sie 04, 2012 9:59
Lokalizacja: Kielce

Post » Śro sie 07, 2013 8:53 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

no wiec teraz pozytywne rzeczy :D
wystawa cudowna, tyle niespodzianek, wspaniala atmosfera.
organizatorzy na prawde sie postarali
dziekuje bardzo za wszystko
pozdrawiam :D

www.teczowy-agat.pl

Seba1984

 
Posty: 17
Od: Nie cze 16, 2013 23:15

Post » Śro sie 07, 2013 17:36 Re: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW 3-4.08.2013 SOPOT

basidrak20

 
Posty: 1597
Od: Pon kwi 22, 2013 10:24
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości