Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto lut 26, 2013 9:59 Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Zapraszam do galerii zdjęć z pokazu kotów w Łodzi jaki odbył się 24 lutego 2013, na którym zostały wręczone nagrody SUPER KOTa 2012
link: http://www.twojekoty.eu/foto,fotorelacj ... ge,p1.html

Obrazek

Jeśli rozpoznajecie hodowlę i koty prosimy o podpis w komentarzach pod zdjęciami ...

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

Post » Czw lut 28, 2013 16:53 Re: Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Też byłam na tej wystawie. Szkoda że załapałam się tylko na kocią arystokrację czyli rasowce.Dla mnie wszystkie koty były cudne i moim zdaniem wszystkie zasługiwały na tytuł super kota.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 28, 2013 20:50 Re: Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Ewa L. pisze:Też byłam na tej wystawie. Szkoda że załapałam się tylko na kocią arystokrację czyli rasowce.Dla mnie wszystkie koty były cudne i moim zdaniem wszystkie zasługiwały na tytuł super kota.


Ewa L., nie-rasowce były tylko dwa, prezentowane jako pierwsze koty - oba są uchwycone na zdjęciach eju (bardzo dziękuję eju!) http://www.twojekoty.eu/foto,fotorelacj ... 01,78.html i dalsze.

Cieszę się, że je doceniasz! Dziękuję w imieniu jednego z tych nierasowych Super Kotów - Rudego Mru :kotek:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pt mar 01, 2013 13:29 Re: Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Avian pisze:....
Ewa L., nie-rasowce były tylko dwa, prezentowane jako pierwsze koty - oba są uchwycone na zdjęciach eju (bardzo dziękuję eju!) http://www.twojekoty.eu/foto,fotorelacj ... 01,78.html i dalsze. ....


Nie ma za co. Być tam i focić - to była czysta przyjemność. I tak to traktuję ...
A już za tydzień Światówka WCFu w W-wie na którą mam chrapkę ...

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

Post » Sob mar 02, 2013 9:18 Re: Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Dzięki za fotki - choć szkoda że tak mało. W końcu był to Światowy Dzień Kota a nie tylko kota rasowego i szkoda że tak niewielu kociarzy pokazało swoich pupili. Wielkie dzięki dla tych którzy to zrobili.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 02, 2013 12:31 Re: Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Ewa L - to była impreza Super Kot 2012 organizowana przez Felis Polonia (CCL) - większość kotów to laureaci całorocznego rankingu wystawowego tej organizacji. Nie każdy kot mógł się tu pokazać ;)
Z każdej "kategorii wystawowej" wg FPL byli przedstawiciele, również była reprezentacja kotów domowych, które są prezentowane na wystawach na podobnych zasadach jak rasowe :D
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Sob mar 02, 2013 19:56 Re: Fotorelacja z Światowego Dnia Kota w Łodzi

Serdeczne dzięki za wyjaśnienie. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: scott i 90 gości