Ciekawostka - Wystawa federacji CFA-Padwa Włochy 1-2.12.2012

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie gru 02, 2012 11:51 Re: Ciekawostka - Wystawa federacji CFA-Padwa Włochy 1-2.12.

eju
Ba ... wiesz na 100% więcej niż my


na pierwszej wystawie CFA - byłam kilka godzin i bardzo uważnie wszystko obserwowałam, rejestrowałam w pamięci ...
później długo czytałam i mozoliłam się ze wszystkimi informacjami, radami, wskazówkami, które gdzieś tam namierzyłam ... umiejscawiając je w tym, co pamiętałam ...

okazało się, że na drugiej wystawie, na której byłam - miałam zaszczyt obcować z kocim pięknem - miałam WSPANIAŁEGO przewodnika, który cierpliwie uzupełniał moją fragmentaryczną wiedzę i tłumaczył, to co dla ''fifaka'' było najtrudniejsze ...

Teraz już mam przynajmniej pewność, że - nie jest mi obca ''obrzędowość'' wystawy CFA, nie naruszę prywatności strefy wystawców i odpoczywających kotów, a chcąc ich zobaczyć jak najwięcej - przykleję się do jednego z mini ringów.

Bardzo mi się to podobało co mieliśmy okazję zobaczyć.
Polecam każdemu miłośnikowi kotów - szczególnie posiadaczom persów.
Słowa, zdjęcia - to nawet nie 1% tego co chciałbym przekazać.



z tym zgadzam się w 105% !!!
może tylko z taką odrobiną różnicy - ~~każdemu z aspiracjami do mania pielęgnowanego kota~~
I am a real witch, which is all the love and magic gave my cats!

ObrazekObrazek

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Nie gru 02, 2012 14:03 Re: Ciekawostka - Wystawa federacji CFA-Padwa Włochy 1-2.12.

Ja już w połowie drogi powrotnej ale mam dobrą wiadomość.

Przed chwileczką otrzymałem tą oto fotkę
Obrazek

Podpowiem - to zdjęcie z dnia dzisiejszego.
Będą więc kolejne zdjęcia - które pojawią się na włoskiej stronie.
Dla mnie to również zaskoczenie - ale wystawa się spodobała więc ekipa z Tigri Domestiche pojechała również i dziś.
Sam jestem ciekaw co dzisiejszy dzień przyniesie ...
:kotek:

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

Post » Czw gru 06, 2012 9:52 Re: Ciekawostka - Wystawa federacji CFA-Padwa Włochy 1-2.12.

Wczoraj doszły do galerii zdjęcia z niedzieli.
Zaczynają się od tego miejsca: http://www.tigri-domestiche.it/galleria ... ,2147.html
Nad zdjęciem klikamy w odnośnik "w prawo" by zobaczyć kolejne foto.

Obrazek

eju

 
Posty: 365
Od: Pt cze 19, 2009 19:04
Lokalizacja: lotny ptak po EU

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości