Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto lis 13, 2012 15:20 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

truskawka67 pisze:Danunka a ty jedziesz na ta wystawe?


Nie :( Ani ochoty , ani pieniędzy .... , ale jedzie (chyba :D ) moja "psiapsiółka" :kotek:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lis 13, 2012 15:25 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

ktora to, ze szczecina? moze bym z nia pojechala, potrzebuje certyfikatu z zagramanicznej wystawy

truskawka67

 
Posty: 99
Od: Pon lut 06, 2012 16:39

Post » Wto lis 13, 2012 15:40 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

truskawka67 pisze:ktora to, ze szczecina? moze bym z nia pojechala, potrzebuje certyfikatu z zagramanicznej wystawy

Nie ze Szczecina :wink: Od nas nikt nie jedzie ? Może Renia coś wie na ten temat ..... zawsze wszyscy (prawie wszyscy ) ukrywają fakt wyjazdu na wystawę , dopiero po katalogu wiadomo, kto jest :)
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lis 13, 2012 15:47 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

ja chetnie pojechalabym z kims na zagraniczna wystawe , samej mi sie nie chce,
a malzon bedzie na nartach w tym czasie.
Wiec mam pytanie moze ktos ze szczecina jedzie na ta wystawe albo na wystawe do Niemcow,
BO JEST W TYM SAMYM CZASIE

truskawka67

 
Posty: 99
Od: Pon lut 06, 2012 16:39

Post » Wto lis 20, 2012 12:21 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Czy będzie podana ilość zgłoszonych kotów z podziałem na rasy?

Mam pytanko, w jakich godzinach jest rozpoczęcie oceniania, na początku jest 7-22, czyli od 7, a od której są przyjmowane koty? Jak to wygląda na takiej wystawie, bo podany jest pawilon G i H, czy będziemy się przemieszczać, czy jeśli zajmie się jedną klatkę, to nastąpi tylko zmiana składu sędziowskiego i kolejna wytsawa? Był ktoś na takiej wystawie?

Ceny podane są w koronach, ale ile będzie to w euro?

Foxik10

 
Posty: 36
Od: Nie wrz 04, 2011 16:08

Post » Wto lis 20, 2012 13:59 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Foxik10 pisze:Czy będzie podana ilość zgłoszonych kotów z podziałem na rasy? :
Mam pytanko, w jakich godzinach jest rozpoczęcie oceniania, na początku jest 7-22, czyli od 7, a od której są przyjmowane koty? Jak to wygląda na takiej wystawie, bo podany jest pawilon G i H, czy będziemy się przemieszczać, czy jeśli zajmie się jedną klatkę, to nastąpi tylko zmiana składu sędziowskiego i kolejna wytsawa? Był ktoś na takiej wystawie?

Ceny podane są w koronach, ale ile będzie to w euro?


Tu masz cennik dla nas (w euro)
http://www.schk.cz/schk/shows/2012/winter2012.pdf
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 25, 2012 23:16 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Czy ktoś z Gdańska i okolic się wybiera?

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Sob gru 01, 2012 23:07 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Czy ktoś z Warszawy? i okolic się też wybiera? :kotek:

De'TrojanS*pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 24
Od: Pon cze 06, 2011 11:59
Lokalizacja: Warszawa & Sosnowiec

Post » Wto gru 11, 2012 13:55 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Powoli się szykujemy - ktoś wie jak wygląda tam pogoda?

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon gru 17, 2012 18:32 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Byliśmy, bawiliśmy się cudownie i wróciliśmy baaaaaaaaaardzo szczęśliwi i zadowoleni :mrgreen:
Mimo potwornej gołoledzi w sobotę 8O

W skrócie moje odczucia:
Czesi dali radę organizacyjnie, chylę czoła bo przedsięwzięcie było olbrzymie.
Pojeździłam już trochę po czeskich wystawach i wiem jak mogą wyglądać, więc byłam bardzo mile zaskoczona.
Wystawa kameralna 216 kotów. (I kat. 29 sztuk).
Trzy "zestawy" sędziowskie.
Sędziowie siedzieli wzdłuż klatek.
Samo sędziowanie szło bardzo sprawnie bo jedni zaczynali od kat. I inni od II, III tak więc w zasadzie nie było "kolizji" w ocenianiu gdy ktoś brał udział we wszystkich 3 wystawach. Jeśli tak było to Sędzia czekał.
BIS.
Podzielony na 3 tury.
Po kolei każdy zestaw Sędziów robił swój BIS.
Nowością dla mnie było rywalizowanie wszystkich 4 kategorii w klasach weteranów i miotów (wybierano zwycięzcę wystawy a nie kategorii).
Następna rzecz - urocze pucharki i bardzo dekoracyjne rozety (na czeskich wystawach różnie z tym bywa).
3 sprawnie pracujące sekretariaty.
Wystawa zakończyła się pół godziny przed planowanym czasem.
Dla mnie i moich przyjaciół zleciała jak 5 minut - za szybko.
Pomysł godny polecenia :ok:

Ktoś kiedyś na tym forum powiedział, że puchary są dla wystawców a nie dla kotów.
Filmik z moim Eklerkiem obala tę teorię :mrgreen: - miłego oglądania:

http://youtu.be/nk3VOCWuoFs

pusiania

 
Posty: 203
Od: Pon paź 09, 2006 13:35

Post » Pon gru 17, 2012 18:51 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Szał Ciasteczka Eklera ( występował w kl.3 i jako Weteran) :ryk: :ryk: :ok:

Co w tych pucharach i na rozetach było ? kocimiętka ?
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon gru 17, 2012 18:55 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

danunka pisze:Co w tych pucharach i na rozetach było ? kocimiętka ?


E tam zaraz kocimiętka :oops:
Podstęp od razu wietrzysz :mrgreen:
Se zdobył to se ma i się cieszy: "moje, moje" :1luvu:

pusiania

 
Posty: 203
Od: Pon paź 09, 2006 13:35

Post » Pon gru 17, 2012 21:33 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Też byłam i powiem tyle - było bardzo miło, warunki bardzo dobre, stewardzi bardzo chętni do pomocy, ale... raczej na powtórkę bym się nie zdecydowała. Zdecydowanie za długo i moja malutka miała już dość, no i niestety u mnie zdarzyło się 3 razy że byłam naraz wzywana do dwóch różnych sędziów (w kategorii II bardzo często tak było). Na szczęście wszyscy poczekali. Także zdecydowanie nie żałuję, ale powtarzać nie zamierzam. Choć wyniki mamy super :)

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Wto gru 18, 2012 15:34 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

pusiania pisze:Byliśmy, bawiliśmy się cudownie i wróciliśmy baaaaaaaaaardzo szczęśliwi i zadowoleni :mrgreen:
Mimo potwornej gołoledzi w sobotę 8O

W skrócie moje odczucia:
Czesi dali radę organizacyjnie, chylę czoła bo przedsięwzięcie było olbrzymie.
Pojeździłam już trochę po czeskich wystawach i wiem jak mogą wyglądać, więc byłam bardzo mile zaskoczona.
Wystawa kameralna 216 kotów. (I kat. 29 sztuk).
Trzy "zestawy" sędziowskie.
Sędziowie siedzieli wzdłuż klatek.
Samo sędziowanie szło bardzo sprawnie bo jedni zaczynali od kat. I inni od II, III tak więc w zasadzie nie było "kolizji" w ocenianiu gdy ktoś brał udział we wszystkich 3 wystawach. Jeśli tak było to Sędzia czekał.
BIS.
Podzielony na 3 tury.
Po kolei każdy zestaw Sędziów robił swój BIS.
Nowością dla mnie było rywalizowanie wszystkich 4 kategorii w klasach weteranów i miotów (wybierano zwycięzcę wystawy a nie kategorii).
Następna rzecz - urocze pucharki i bardzo dekoracyjne rozety (na czeskich wystawach różnie z tym bywa).
3 sprawnie pracujące sekretariaty.
Wystawa zakończyła się pół godziny przed planowanym czasem.
Dla mnie i moich przyjaciół zleciała jak 5 minut - za szybko.
Pomysł godny polecenia :ok:

Ktoś kiedyś na tym forum powiedział, że puchary są dla wystawców a nie dla kotów.
Filmik z moim Eklerkiem obala tę teorię :mrgreen: - miłego oglądania:

http://youtu.be/nk3VOCWuoFs



PRZEPIĘKNY KOT :1luvu:

gocha1p

 
Posty: 268
Od: Czw lut 17, 2011 14:17

Post » Pt gru 21, 2012 10:00 Re: Jednodniowa wystawa FIFe - trzy certyfikaty :)

Na początku byłam przerażona- sama z dwoma kotami, latałam jak wściekła.....czerwona , spocona... Ale daliśmy radę :) faktycznie było tak, ze wołali nas jednocześnie np. do dwóch porównań. Ale sędziowie byli wyrozumiali, czekali, stewardzi panowali nad sytuacją. Koty niestety wykończone, mój straszy kocurek, Lesio, był już na końcu wściekły i chciał wszystkich pozabijać :)

No ale sukces też nam się trafił : Pompon dostał w jednym panelu BIS kitten kat II:) super niespodzianka!
ewa

ewry

 
Posty: 143
Od: Pt wrz 21, 2007 8:05

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości