WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto gru 04, 2012 0:49 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Marcepan pisze:
ewkaa pisze:No wiecie, ale żeby na ciasto się nie załapać, a myślałam, ze nie dobre bo tyle zostało :(

ach, na pewno było pyszne, ale wpraszać się nie sposób :|

Jak to nie :wink: znajomi znajomych i tak dalej :D nadrobimy w styczniu :mrgreen:

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto gru 04, 2012 0:58 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

ewkaa pisze:nadrobimy w styczniu :mrgreen:


Obrazek
Izabela
Obrazek

Marcepan

Avatar użytkownika
 
Posty: 1629
Od: Śro lip 11, 2007 15:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Śro gru 05, 2012 21:44 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Zofia.Sasza pisze:Dodam, że BARDZO podobał mi się wielki banner o zakazie handlu kotami poza miejscem hodowli :) Może EKKR mógłby go wypożyczać innym klubom? ;)


Baner banerem, a życie swoją drogą... A tak szczerze... Gdzie Ci biedni hodowcy mają sprzedawać, a przynajmniej reklamować swoje koty?
Obrazek

Guciomania

 
Posty: 51
Od: Pt lip 08, 2011 21:37

Post » Śro gru 05, 2012 21:58 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Guciomania pisze:
Zofia.Sasza pisze:Dodam, że BARDZO podobał mi się wielki banner o zakazie handlu kotami poza miejscem hodowli :) Może EKKR mógłby go wypożyczać innym klubom? ;)


Baner banerem, a życie swoją drogą... A tak szczerze... Gdzie Ci biedni hodowcy mają sprzedawać, a przynajmniej reklamować swoje koty?

Co innego nawiązywanie kontaktów, a co innego przekazywanie kociąt na wystawie osobie, która przed chwilą zobaczyła kociaka i uznała, że chce go kupić bo jest taki śliczniuni. Poza tym sprzedaż zwierząt poza miejscem hodowli jest niezgodne z prawem.
Ja też mam w tej chwili kociaki, do wydania w połowie stycznia, jak na razie tylko jeden z czworga ma zaklepany domek...
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Czw gru 06, 2012 8:11 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Guciomania pisze: Gdzie Ci biedni hodowcy mają sprzedawać, a przynajmniej reklamować swoje koty?

Reklamować ci biedni hodowcy mogą wszędzie - za pomocą ogłoszenia na klatce na wystawie + wizytówki, internet, gazety. No miejsc jest dużo. Można nawet zrobic plakaty i poobwieszać całe miasto. Nikt tego nie broni.

Sprzedawać - zgodnie z ustawą - tylko w domu.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38275
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 25, 2012 21:10 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Go!Go! pisze:
kubelek2006 pisze:Witam... Mam takie pytanie do organizatorów... Jak to jest możliwe, że osoba która jest zawieszona w prawach członkowskich CC Animals, dokładnie chodzi mi o nr wystawowy 416... Koty z Mysiej Wierzy w tym czasie wystawia swoje koty na tej wystawie? Na dodatek jeszcze sprzedaje koty? Jak ta osoba w ogóle mogła zostać na wystawę, jako członek FPL skoro tym członkiem od 5.11.2012 - 31.12.2012 nie jest. Mam oficjalne pismo od Prezesa CC Animals, że ta osoba poważnie naruszyła regulamin hodowlany i w tym okresie została zawieszona... Proszę mi to wytłumaczyć... Jeśli takie rzeczy się dzieją? To co dalej? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam kubelek2006




kubelek2006 pisze:Oczywiście pytałam... Niestety Prezes CC Animals próbował się wykręcić. Mam oficjalne pismo od prezesa o zawieszeniu więc gdzie mam to zgłosić? Jeśli takie przekręty są robione to co dalej?


~~1~~ od kiedy były przyjmowane koty do katalogu wystawy ?
~~2~~ kiedy/ z jaką datą dokonano zgłoszenia kotów pod numerem katalogowym 406 i 416 ?
~~3~~z jaką datą klub macierzysty potwierdził zgłoszenie się tej wystawczyni ?

ustaliłaś to ?
bo - jeśli zgłoszenie nastąpiło PRZED datą decyzji i datą pisma, które posiadasz - to ...
a - jeśli klub wyklepał pismo z decyzją o zawieszeniu i po tym skwapliwie klepnął zgłoszenie - to taki tam panuje porządek w dokumentacji ...
/ proponuję w następnej kadencji przyjąć funkcję sekretarza i zaprowadzić ład /

No i ponad wszystko !!!
koty były na wystawie od soboty. Ty jesteś w posiadaniu pisma.
Nie wiem, czy wiesz ... ale kierownikiem sekretariatu wystawy był V-ce prezes d/s hodowlanych: Irena Nalewaj. Gdybyś nie wierzyła w magiczną moc forum miau, tylko chciała to konstruktywnie załatwić - to wypadało podejść/skontaktować się i załatwić sprawę.

A teraz - proponuję u siebie w klubie dowiedzieć się, jak wygląda droga załatwienia tej sprawy.

kubelek2006

 
Posty: 24
Od: Pon mar 21, 2011 9:34

Post » Wto gru 25, 2012 21:14 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Niestety mój klub chowa głowę w piasek. Jeśli przeczyta się regulamin hodowlany, to nawet jeśli osoba na wystawę została zgłoszone dawno, a w tych dniach nie jest członkiem, więc jak może być wpuszczona na wystawę. Zawieszenie, to zawieszenie, a nie zabawa w kotka i myszkę. Ja tez opłacę sobie wszystkie wystawy, a potem będę robiła co mi się rzewnie podoba. Hodowla z Mysiej... nie powinna być dopuszczone do wystawy... to jest fakty. Tylko zastanawiam się nad czymś innym, że do tej pory nikt nie wyciągnął żadnych konsekwencji tej sprawy. Żenada. Po prostu w stowarzyszeniach robią co im się podoba. Wszystko uchodzi im płazem...

kubelek2006

 
Posty: 24
Od: Pon mar 21, 2011 9:34

Post » Nie lip 07, 2013 21:50 Re: WYSTAWA 1-2 GRUDNIA EKKR-WARSZAWA + BIS BREED NFO i BRI

Kilka fotek z pierwszego dnia wystawy https://plus.google.com/photos/10134879 ... erid=gplp0 Lepiej późno niż wcale :oops:
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości