XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lublinie

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon mar 19, 2012 8:41 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

bylo czytane po angielsku.
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 19, 2012 10:15 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Hala wystawowa świetna, dużo miejsca dla wystawców i kotów i mimo tłumu ludzi, który jednak męczył, uważam że wystawa była bardzo udana. Gratulacje dla organizatorów ! :ok:

ZuZu_12

 
Posty: 19
Od: Pon sie 29, 2011 19:32

Post » Pon mar 19, 2012 10:26 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

wsciekly.kocur pisze:Sędziowie powinni jednak pokazywać swoje głosy publiczności, te karteczki... i odczytywanie wyników przez prowadzącego (tylko w języku polskim), gdzie zagraniczni sędziowie nie mają wiedzy o poprawności odczytanego wyniku.... pozostawia dużą wątpliwość...

jak znajdzie sie czepialski, to nawet "oko wielkiego brata" nie pomoze, bo wszedzie dana osoba bedzie widziec przekrety :evil:

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon mar 19, 2012 10:58 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

ZuZu_12 pisze:Hala wystawowa świetna, dużo miejsca dla wystawców i kotów i mimo tłumu ludzi, który jednak męczył, uważam że wystawa była bardzo udana. Gratulacje dla organizatorów ! :ok:

potwierdzam :D
dużo miejsca w sektorach, duże stoły w każdym, ring bardzo dobrze oświetlony - zresztą sama hala jest jasna.
Duże urozmaicenie w postaci różnych zwierząt.
Mnie szczególnie urzekły króliki :1luvu:

W hali na piętrze była restauracja z pysznymi i niedrogimi daniami. Przed halą dania z grilla, gofry i wata cukrowa.

ocenianie kotów sprawne, BISy kończyły się o bardzo przyzwoitej godzinie i pomimo wydawania dyplomów dopiero po BIS nie czekałam w długich kolejkach.
Spakowałam się w niedzielę dopiero po zakończeniu wystawy, odebrałam dyplomy i wyjechałam do Łodzi o 18.00

chętnie odwiedzę Lublin ponownie :ok:
Obrazek

O-l-g-a

 
Posty: 3826
Od: Śro sie 11, 2004 1:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 19, 2012 11:41 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Niestety , chyba byłam na innej wystawie w Lublinie ,bo dla mnie od wiejścia porażka za dziecko , które było z nami musiałam zaplacić z a w e j ś c i ó w k ę pierwszy raz się z czymś takim spotkałam- do jednego kota max 2 osoby i nie chodzi tu o te 10 zł ale o podejście organizatorów , panowie z ochrony agresja taka , że brak słów musiałam rzucić kota i natychmiast przypiąć identyfikator........i za chwilkę pan z kotkiem z ulicy pod pazuchą między klatkami naszych przebadanych , zaszczepionych ,sprawdzonych prawie na lewą stronę koteczków , że nie wspomnę o owczarkach niemieckich zwiedzających ze swoimi właścicielami wystawę kotów i drących się papugach , a i jeszcze o17,15 jak opuszczałam prawie pustą halę bardzo mi się podobało jak sprzedawane były jeszcze bileciki ??? brak wyobraźni czy ...... , ja się na Lublin już nie skuszę.

kremus

 
Posty: 6
Od: Sob lip 02, 2011 15:36

Post » Pon mar 19, 2012 11:53 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Mi też się podobało, podobne targi zoo + wystawy kotów i psów są często spotykane we Włoszech,

dodałem resztę zdjęć: Obrazek
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pon mar 19, 2012 11:57 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Kolesia z kotem pod kurtka osobiscie zglosilam do szefowej stewardow. Zostal natychmiast wyproszony z hali.


Rafal! Ale piekne foty mojego Kotalke zrobiles! Dzieki!
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 19, 2012 12:18 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Wystawa kotów + targi zoo to nie jest pomysł Lublina , organizują takie również w niemczech , tylko bardzo szkoda , że nie ściągnieto również pomysłu na wykonanie czyli o s b n e hale dla różnych ras , albo chociaż porządne przepierzenia , te zdenerwowane koty to nie przypadek , nie wszystkie koty mają w domu psy (moje mają) bardzo bym chciała zobaczyć reakcję psów jak w ich ringu znalazłby się koteczek (szkoda kota) .

kremus

 
Posty: 6
Od: Sob lip 02, 2011 15:36

Post » Pon mar 19, 2012 12:22 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

te psy byly na tyle ulozone, ze nie kiwnelyby nawet uchem bez zgody opiekuna.
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 19, 2012 12:34 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

ale nie każdy kot toletuje psa w niedużej odległości. Nie było mnie na tej wystawie, ale wiadomości, że właściciele z psami przechadzali się między klatkami bardzo mnie zaniepokoiły :|
Pycha kroczy przed upadkiem. A za upadkiem kroczy śmieszność... :mrgreen:

WarKotka

Avatar użytkownika
 
Posty: 19064
Od: Pt lip 31, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 19, 2012 12:40 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Skoro te psy były tak dobrze ułożone , to skądte "zwarcia " których byłam tam świadkiem i napewno wszyscy słyszeliśmy , pamiętam z przed wielu lat wystawy psów i agresja jest czynnikiem wykluczającym psa natychmiast , nie jest nawet oceniany

kremus

 
Posty: 6
Od: Sob lip 02, 2011 15:36

Post » Pon mar 19, 2012 12:45 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

BTW. Makaranta - Dlaczego na zdjęciach nie ma aaaaani jednego sfinksa lub rexa? jakaś mała różnorodność kotów na zdjeciach... :P

A wystawa - uważam, że bardzo dobrze zorganizowana, choć również byłam zaskoczona dodatkową opłatą dla osób towarzyszących wystawcom.. Generalnie OK, dużo miejsca w sektorach, bardzo przyjazna atmosfera, i oczywiście mnóstwo otaczających rozrywek: pieski, króliczki, kaczki, papugi... Myślałam że zrobi sie z tego wielki chaos i misz masz, ale ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu - wszystko przebiegało sprawnie.

Gratulacje dla organizatorów :)
". . . t o, c o r o b i m y d l a i n n y c h j e s t t y m, c o n a p r a w d ę w a r t o r o b i ć . . ."

kwiatpaczuli

 
Posty: 64
Od: Wto lis 01, 2011 11:58
Lokalizacja: Lublin/Rzeszów

Post » Pon mar 19, 2012 13:17 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

Rafała, dziękuję za zdjęcia mojego czekoladowego maleństwa :1luvu:
Magda
Obrazek

Meg241

 
Posty: 278
Od: Śro sie 29, 2007 13:46
Lokalizacja: Toruń

Post » Pon mar 19, 2012 13:42 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

ja też dziekuje za zdjęcie mojego na maxa zdenerwowanego pana L. :evil: Pozwoliłam sobie wkleić link na FB.
Jemu hałas na hali zdecydowanie nie słuzył...

małysz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1896
Od: Śro gru 12, 2007 8:11
Lokalizacja: warszawa

Post » Pon mar 19, 2012 16:11 Re: XIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Lubli

dla mnie ta wystawa to lekko mówiąc kpina,

może jeszcze powiecie że wentylacja przy całym tym kaczkowo-króliczym smrodzie od rana do wieczora chodziła na medal... i koty nie ziajały z gorąca...

wsciekly.kocur

 
Posty: 3
Od: Nie mar 18, 2012 23:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 86 gości