Pokaz w Poznaniu

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie kwi 04, 2004 17:17

Piekne fotki, dziekuje za Pinky. Drakula jak zwykle piekny, a Ancora ciagle kojarzy mi sie z dobrym deserem :1luvu:
Pokaz byl wg mnie bardzo przyjemny, duzo kotow, organizatorzy faktycznie sie postarali, za co im bardzo dziekuje :) i dziekuje za jak zwykle mile towarzystwo NFO :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie kwi 04, 2004 18:39

Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Nie kwi 04, 2004 22:00

Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pon kwi 05, 2004 11:54

Żałuje,ze nie było mnie, kurcze.

mini2

 
Posty: 410
Od: Sob lut 01, 2003 9:35
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto kwi 06, 2004 21:05

Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Śro kwi 07, 2004 8:49

Śliczne :D
Bardzo mi się podobają :!: :D
Obrazek

Ella

 
Posty: 8227
Od: Czw mar 07, 2002 13:22

Post » Śro kwi 07, 2004 12:07

Na pokazie byliśmy :)
za trzecim podejściem się udało :wink:
pakaz bardzo jak dla mnie udany - dużo kotów i miła kocia atomosfera :lol: co widać na zdjęciach :wink:

Nie chciałabym jednak wywoływać" wilka z lasu", bo może ktoś by to opatrznie zrozumiał, ale mam jeszcze inne wrażenia:

tak jak pisałam na pokazie z kotem byliśmy po raz pierwszy i nie mamy porownania z innymi :?

Ale na pokazie była pani (podono z Łodzi ) z kociakami sybryjskimi podobno 11 tygodniowymi, ale jak wielu widziało wygladały on gdzies na 6-tygodniowe :?
może były jednak starsze to wtedy jak dla mnie wygladałyby na małe, niedożywione, biedne 11 tygodniowe kociaki :(
No i ta pani te kociaki trzymała w klatce dla królików na klatce wystawowej- no, aby było lepiej je widać i oczywiście sprzedać :(

no i na te 4-tygodniowe kociaki- foldy - naprawdę urocze i po raz pierwszy miałam okazję je zobaczyc, ale czy to dobry pomysł, aby takie maleństwa zabierać na pokaz :?:

Stąd moje watpliwości, przecież tak małe koty nie miały jeszcze szczepień ?? A wokoło tyle zagrożeń :(
Gdyż, w sumie to nie sprawdzano książeczek kotów i nie było weta, czyli kazdy mógł pokazywac swojego kota - nie ważne w jakiej był kondycji i czy miał zczepienia.

ja rozmumię, że na pokazie prawie wszyskie koty pokazywane były przez odpowidzialnych właścieli, którzy o swoje koty bardzo dbają

ale widok tych syberyjskich kociaków to niestety jak popieranie dla mnie "pseudohodowli" na pokazie :cry:

oczywiście mogę się mylić i chciałabym się mylić

ja do pokazu podeszłam bardziej wystawowo, ale może jest taka różnica między pokazem a wystawą :?: że wystawa ma inne wymogi a pokaz inne :?:
Obrazek

Madzik

 
Posty: 347
Od: Wto gru 09, 2003 21:36
Lokalizacja: Gniezno

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: karolcia_nfo i 32 gości