Wystawa w Warszawie 27-28.03.2004

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto lut 24, 2004 14:32 Re: hej

nuka pisze:Otóż ja jestem członkiem SHKRP i wraz z mężem wybieram się po raz pierwszy wystawić naszą kotke na najbliższej wystawie w Warszawie. Mój mąż jednak nie jest członkiem SHKRP i czy wobec tego, aby mógł przebywać ze mną na wystawie również powinien się do związku zapisać? Jak to wygląda? Bo nie chce tam siedzieć sama.

Będzie, będzie! Dostaniecie (a może dostaniemy :wink: jeszcze nie wiem...) dwie wejściówki i będziecie mogli być razem! A siedzenia samej to ja sobie - po raptem jednym doświadczeniu - kompletnie nie wyobrażam. I ogarnięcia całego tego rozgardiaszu i zapanowania nad kocim żywiołem oraz wszystkimi bambetlami towarzyszącymi... a przecież jeszcze trzeba kocie pokazać i zostawić to wszystko... Razem na pewno łatwiej i raźniej! Nam się bardzo udało, bo obok nas były Obermoce więc wsyzstkim nam było łatwiej, ale gdybyśmy trafili gdzieś w inne miejsce to byłoby o niebo ciężej!
To tyle z perspektywy pierwszej "odsiedzianej" wystawy!
rozalia & Fila i Karmelki
ObrazekObrazekObrazekObrazek

rozalia

 
Posty: 6304
Od: Pon lut 11, 2002 10:53
Lokalizacja: warszawa młociny

Post » Wto lut 24, 2004 16:51

Gdzie się pobiera takie wejścówki? I jaka jest gwarancja, że się je dostanie? Bo jeśli to zależy od humoru organizatorów, to wolałabym mec pewnośc wcześniej. Piszesz "może dostaniemy" - a jeśli nie? Nie wyobrażam sobie siebie samej z całym tym kocim ekwipunkiem i kotem (chyba na plecach). Musze miec kogos do pomocy jak również kogoś kto na zmianę będzie pilnował ze mną dobytku. I nie chcę sie rozczarować przy wejściu, kiedy to wchodząc, ktoś powie mojemu TZ "a Pan to kto i po co?" lub "Panu dziekujemy" bo nie bedzie miał legitymacji członkowskiej. Tak więc prosiłabym jakąś obeznaną osobę o rzeczową i konkretną informację. Z góry dziękuję.

nuka

 
Posty: 341
Od: Czw sty 15, 2004 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 24, 2004 17:01

Nuka, wejsciówki dostajesz w kopercie przy wejsciu na wystawę, jeszcze przed kontrolą weterynaryjną (tak było w Warszawie w lutym, w Poznaniu dostaliśmy wejsciówki po kontroli). Należą Ci się jak psu micha i nie zależą od humoru organizatorów. Poza tym przyklejaliśmy je sobie z TŻtem juz po wejściu na wystawę i ani w Poznaniu ani w Warszawie nikt nie żądał od niego okazania jakichkolwiek dokumentów. Twojego TŻta też wpuszczą, bez problemów :D

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lut 24, 2004 21:49

to możemy dostaniemy... odnosiło się do tego, że być może my tez na tę wystawę się wybierzemy, a nie do humoru organizatorów. Ja należę do związku - mój TŻ nie - legitymacji nie mam, więc nawet gdyby ktoś chciał to nie miałabym się czym wylegitymować, mało tego w niedzielę zapomniałam swojej nalepki (identyfikatora), więc poszłam do sekretariatu i dostałam nową bez problemu. Obeznaną osobą na pewno nie jestem, ale to akurat przeżyłam całkiem niedawno - poza tym wiem ile nerwów i problemów było przed wystawą więc chętnie staram się wspomóc innych tych "co pierwszy raz". A tak naprawdę akurat wejściówka jest na wystawie najmniejszym problemem...
rozalia & Fila i Karmelki
ObrazekObrazekObrazekObrazek

rozalia

 
Posty: 6304
Od: Pon lut 11, 2002 10:53
Lokalizacja: warszawa młociny

Post » Nie lut 29, 2004 0:53

Witam!
Wystawca po dokonaniu różnych formalności na wystawie, typu kontrola weterynaryjna i sprawdzenie kwitka wniesionej opłaty dostaje katalog i kopertę z numerem wystawowym kota i dwoma "przepustkami" służącymi jako wystawowe bilety wstępu - dla siebie i dla osoby towarzyszącej. Jak się ma na składzie jakieś towarzyszące dzieci, to też włażą na te same przepustki. W związku z tym nie ma potrzeby, żeby kolega-małżonek się zapisywał.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Wto mar 02, 2004 15:10

Dzisiaj ja i mala Kasia jedziemy do XIV zglosic koty na wystawe
Nie ukrywamy, ze sie stresujemy
to bedzie nasz pierwszy raz
zglaszamy koty tylko na sobote - malej Kasi syberyjka jest nieprzewidywalna i moze to byc jej ostatni raz - dlatego sobote bedziemy traktowac treningowo
Raczej nie mam obaw co do mojej MCO - cielaczek spokojny, obojetny, w ogole wiele jej zwisa... i moze wystawa tez bedzie powiewac... luzik totalny
ale nerwy sa
Karolcia&Jowita&Jaga
Obrazek

kasia piet

 
Posty: 1132
Od: Sob cze 14, 2003 16:37
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto mar 02, 2004 15:22

my też mamy dzisiaj takie plany :lol: ale najpierw musimy pojechać do I i tam wyjaśniać sprawy związane ze zmiana koloru - rodowodu...
rozalia & Fila i Karmelki
ObrazekObrazekObrazekObrazek

rozalia

 
Posty: 6304
Od: Pon lut 11, 2002 10:53
Lokalizacja: warszawa młociny

Post » Pt mar 19, 2004 17:03

Gdzie szukać info o połączeniach komunikacji miejskiej ze stacji kolejowej w pobliże hali?
Czy ktoś z Poznania wyiera się ta tylko na niedzielę albo wraca w niedzielę prosto z wystawy? Poszukuję transportu (mogę ponieść połowę kosztów paliwa), albo towarzystwa w drodze. Willie będzie pewnie głównie marudził, albo obrazi się i nie będzie gadał wcale.
Vivaldi

vivaldi

 
Posty: 1194
Od: Czw cze 06, 2002 17:50
Lokalizacja: Buk k. Poznania

Post » Sob mar 20, 2004 12:03

Stacji kolejowej, masz na mysli zapewne Dworzec? tylko ktory Centralny, Wschodni czy Zachodni? Mieszkam obok Warszawianki i polaczenia moge podac, tylko musze wiedziec dokladnie skad dokad.
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Sob mar 20, 2004 14:11

Nuka,
jako hodowca z kotem dostaniesz 2 wejściówki na wystawę - dla siebie i męża. Inni członkowie rodziny będą niestety musieli zapłacić za wejście.
Zasada: 1 kot = 2 wejściówki.
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38262
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Sob mar 20, 2004 14:15

Witaj Mario :) piekna strona :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 20, 2004 14:26

Hej Kinus,
dziękuję za miłe słowa, jak założyłam neostradę to i się uaktywniłam.

A teraz na temat wątku:

Jeżeli przyjezdni spoza Warszawy potrzebuja transportu z dworca na wystawę to służę chętnie - samochodem i swoją osobą. Proszę chętnych na free transport o wiadomość na pw
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38262
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie mar 21, 2004 9:23

Witaj Mario,
Milo widziec Cie na forum Pozdrawiamy M+ chlopaki

Mariejo

 
Posty: 523
Od: Czw lis 06, 2003 20:23
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto mar 23, 2004 16:36

Z Centralnego. Z tego co wiem, to do tramwaju lepiej dotrzeć pieszo, a później kilka przystanków - tylko jaką linią i jak długo/ile przystanków? i do jakiego przystanku?
Dziękuję za wszelką pomoc.
Vivaldi

vivaldi

 
Posty: 1194
Od: Czw cze 06, 2002 17:50
Lokalizacja: Buk k. Poznania

Post » Wto mar 23, 2004 20:47

4, 19, 19 do przystanku o nazwie Ursynowska. Stamtąd może 200m trzeba dojśc na miejsce wystawy.
Obrazek

lakshmi

 
Posty: 2870
Od: Pt mar 01, 2002 23:48
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 27 gości