Kto pomoze? Potrzebne logo na swiatowke 2004

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie lis 16, 2003 12:03 Kto pomoze? Potrzebne logo na swiatowke 2004

Hej,

Juz napisalem na ogolne forum, ale tutaj tez sproboje. Potrzebne jest logo na swiatowke 2004 w Wiedniu Austri. A ze organizuje to moj klub(Oevek) spytali mnie czy nie chce zrobic strony. Wiec narazie cos kombinuje, ale nie mam zdolnosci co do robienia logo. Ktos tam cos wymyslil juz, ale logo jest tragiczne. Zobaczcie sami na www.oevek.at

Dla mnie logo powinno byc bardzo proste. Tegoroczna swiatowke miala super logo: www.worldshow2003.dk

Kto z was ma zdolnosci rysowania? Najpiej byl by kot lezacy ktory ma lapke na kuli, ktora przedstawia kule ziemska. Cos w tym stylu. jak ktos z was ma inne pomysly to przesylajcie. Na logo powinien byc kot i kula ziemska, wszystko inne do waszej wyobrazni. Kot musi tylko przypominac kota, tak jak np. w logo tegorocznej swiatowce. Czym prostsze tym lepsze. Za kazda pomoc dziekuje z gory.
Pomysly przysylajcie na moj email: nfo@snowlovers.de

Snowlovers

snowlovers

 
Posty: 64
Od: Pon lis 25, 2002 23:43
Lokalizacja: Großbeeren/Berlin

Post » Pt lis 21, 2003 12:16

Link ze swiatowki, nie chce sie otworzyc. Sprobuje cos skrobnac... i zeskanowac... jak sie uda - to wysle... (a moglby byc kot lezacy lub siedacy, albo stojacy na kuli ziemskiej... albo 2 koty opierajace sie??)

Lili

 
Posty: 2311
Od: Wto lut 05, 2002 21:48
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 21, 2003 12:30

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 21, 2003 12:37

OK. Bede robic co w mojej mocy w tym tygodniu... moze nawet jakisms programie na kompieuda mi sie zrobic.... juzx chyba wiem jak....
pod koniec przyszlego tygodnia (piatek) albo w przyszly poiniedzialek - 1 grudzien.... wysle ci na maila !!!
Juz zabieram sie do roboty.
;)

Lili

 
Posty: 2311
Od: Wto lut 05, 2002 21:48
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lis 21, 2003 12:55

Wymyslilam cos chyba fajnego. Wysylam ci poczta projekt. Jesli dobre, to w ta niedziele zrobie cos w tym stylu tylko ladniejsze i bez koloru.

POZDROwienia

Lili

 
Posty: 2311
Od: Wto lut 05, 2002 21:48
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości