Polska tez ma World Winnera

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto lis 04, 2003 9:17

Jassssne... Nie zapominajcie, gdzie Arek mieszka i jakim językiem operuje na co dzień... Drobne gafy językowe należy mu więc wybaczać (bo zapewne 'nawet' było tylko i wyłącznie niefortunnym sformułowaniem).
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lis 04, 2003 9:23

E tam - zamiast sie cieszyc, zwracasz uwage na pierdoly :P
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 04, 2003 9:30

kinus pisze:E tam - zamiast sie cieszyc, zwracasz uwage na pierdoly :P


Pewnie, że się cieszę. Statystycznie, biorąc pod uwagę ilość WW na ilość kotów wystawionych z danego kraju, wynik jest wręcz rewelacyjny :) :) :)
Our survey of households in seven U. S. regions demonstrated that few citizens have bothered to equip themselves with fireproof suits and extinguishers to deal with volcanic upheaval, solar flares, or the Lord's purifying flame.

TŻ Oberhexe

 
Posty: 4107
Od: Nie kwi 13, 2003 0:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lis 04, 2003 9:32

Hahah :) do Candy to bylo :) wiem, ze TY sie cieszysz, bo razem przeciez sledzilismy relacje w webcamie :)
Przepraszam, ze nie zacytowalam :)
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 04, 2003 10:58

Większość z nas już w niedzielę POGRATULOWAŁA WW Polskiemu Kotu!
Większość ludzi z tego forum szalenie ucieszyła ta wiadomośc i zaraz zareagowaliśmy i była to super Nowina :P


a tak poza tym, to odnoszę wrażenie...że niektórzy, nie potrafią normalnie pisać i rozmawiać na tym Forum, wszędzie doszukują się czegoś co rodzi się w ich głowach...zaczyna mnie to bawić....
jak to się nazywa...dzieciniada.. ???
moje i Twoje zabawki....??

Cieszę się, że ja już z tego wyrosłam :D

ariell

 
Posty: 1292
Od: Wto wrz 17, 2002 19:21

Post » Wto lis 04, 2003 11:11

ariell pisze:Większość z nas już w niedzielę POGRATULOWAŁA WW Polskiemu Kotu!
Większość ludzi z tego forum szalenie ucieszyła ta wiadomośc i zaraz zareagowaliśmy i była to super Nowina :P


a tak poza tym, to odnoszę wrażenie...że niektórzy, nie potrafią normalnie pisać i rozmawiać na tym Forum, wszędzie doszukują się czegoś co rodzi się w ich głowach...zaczyna mnie to bawić....
jak to się nazywa...dzieciniada.. ???
moje i Twoje zabawki....??

Cieszę się, że ja już z tego wyrosłam :D


Ariell - :D

mini2

 
Posty: 410
Od: Sob lut 01, 2003 9:35
Lokalizacja: Toruń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: xmalyna i 97 gości