08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Arena

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto lis 11, 2014 12:54 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Sleina pisze:
padman pisze:Przyjechaliśmy małą ekipą z Danii i byliśmy zdziwieni paroma faktami:
-brak płyt do oddzielenia klatek przed sąsiednimi kotami. Niektore koty beda przeciez podnosic firanki i znaczyc klatke sasiada/wsadzać łapy.
-brak solidnego dna w klatkach. Niektorzy z nas musieli wyjść z wystawy na miasto i załatwisć karton na dno bo mieli dekoracje z miekkim dnem.
-brak darmowego żwirku. Ja przyleciałem samolotem w piątek w nocy. Waga do samolotu ograniczona więc tylko żwirek do hotelu wziąlem. Nie było czasu na kupienie żwirku ale założyłem że wszedzie za granica zawsze był zwirek to nie bede potrzebował. Oj myliłem sie.



Ten brak darmowego żwirku rozłożył mnie na łopatki... :ryk:
Obrazek

Ramon

Avatar użytkownika
 
Posty: 523
Od: Nie paź 31, 2004 20:54
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto lis 11, 2014 12:59 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

darmowy żwirek widziałam tylko na światówce w Pradze, a poza tym to nigdzie mi nie wpadł w oko, a bywałam tu i tam. :wink:
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 11, 2014 14:07 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Sleina pisze:Nie rozumiem, czemu organizator miałby zapewniać żwirek. Na miejscu można było kupić wszystko.


Pojedź na wystawę np. do Skandynawii.
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 11, 2014 16:13 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Witek Nowak pisze:
Sleina pisze:Nie rozumiem, czemu organizator miałby zapewniać żwirek. Na miejscu można było kupić wszystko.


Pojedź na wystawę np. do Skandynawii.


ale nie jesteśmy w Skandynawii , tylko w Polsce. Dodatkowo jesli osoba zainteresowana potrafiła wiedziec gdzie moze napisac swoje uwagi po to, mogła tez w tym samym miejscu zadac szereg pytan zanim zglosiła sie na pokska wystawę i wówczas nie być rozczarowaną polskimi realiami.

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 11, 2014 16:27 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Zapewnienie żwirku dla wystawców to chyba najmniejszy problem dla organizatora :)
Zamiast dawać członkom klubu można było dać wystawcom do wykorzystania :ok:
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 11, 2014 18:02 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Wiecie może, kto kręcił wywiady z hodowcami w sobotę? Przed TVP Poznań.
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lis 11, 2014 19:14 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Witek Nowak pisze:Zapewnienie żwirku dla wystawców to chyba najmniejszy problem dla organizatora :)
Zamiast dawać członkom klubu można było dać wystawcom do wykorzystania :ok:


Przeciez członkowie klubu , to tez wystawcy tylko zrzeszeni w szeregach Felis Posnania :mrgreen: a realia polskich wystaw są takie jakie mamy na kazdej Polskiej wystawie, wystawa w Poznaniu to nie światowka. Zagraniczni goscie potrafia na klubowego maila zadawać bardzo szczegółowe pytania na które dostają odpowiedź zeby nie byc zawiedzonym i później nie płakac nad rozlanym mlekiem.
A w temacie rozdawanego piasku , mogłoby sie zdażyć ze te koty nie robią do bentonitowego tylko do drewnianego i co wtedy? Mysle ze zapewnienie ilosci stoisk z róznorodnościa asortymentu zapewniają mozliwośc zabezpieczenia podopiecznych w to co lubią i z czego korzystają.

Felis Posnania

Avatar użytkownika
 
Posty: 256
Od: Pon lut 06, 2012 12:00
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 11, 2014 20:38 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził - to tyle na narzekanie
wystawa baaardzo duża - większą od tegorocznej SW :) wyrazy uznania dla osób zaangażowanych w organizację
dziękuję za super nagrody za BOB-ki , brakowało mi drugiego kompletu firanek i mam dzięki mojej GIC Deja vu Sirkad*PL, DSM, DVM, krtóra w niedzielę wygrała BOB 2 :1luvu:
Ostatnio edytowano Wto lis 11, 2014 21:18 przez Basia_G, łącznie edytowano 1 raz

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 11, 2014 21:16 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Witek Nowak pisze:Zapewnienie żwirku dla wystawców to chyba najmniejszy problem dla organizatora :)
Zamiast dawać członkom klubu można było dać wystawcom do wykorzystania :ok:


Witku :) teraz to poszedłeś już po bandzie :D żwirek, klatka ze spodem i bokami, może jeszcze papu i gwarancja BOB? :)
Obrazek

Ramon

Avatar użytkownika
 
Posty: 523
Od: Nie paź 31, 2004 20:54
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto lis 11, 2014 21:24 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

O, przepraszam, co do klatek ze spodem to nie moje życzenie, ja tylko napisałem gdzie tak jest :)
Ja wiem, że to nie nasze realia ale do żwirku na zagranicznych wystawach jestem przyzwyczajony i wiem też, że na krajowych nie uświadczę takiego luksusu :ryk:
Co do papu to już jestem na dożywotniej diecie :mrgreen:
A BOB-a nigdy nie miałem więc czy z gwarancją czy bez to mi to obojętne :D
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 11, 2014 22:09 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

Widac ze towarzystwo malo jezdzi na wystawy, skoro narzeka na PL wystawy. U nas i duze klatki, i ring zrobiony super i sprawnie i dyplomy elektronicznie pisane i tablica swietlna. Ja bylam i w S i DK na wystawach i jakos nigdy nie bylo zwirku dla wystawcy. Wiec moze to faktycznie tylko o WS chodzi i to tez nie kazda bo i tez bylam na paru i tez za darmo zwirku nie bylo ( moze dla organizatorow zwirek byl)
Gdzie indziej sa krolicze klatki (Czechy i Slowacja) lub trzeba miec wlasne ( Litva,Łotva,Estonia,Rosja ) - organizator ma klatki jak u nas tylko na ringu lub pare za oplata dodatkowa, trzeba tez miec wlasne krzeslo i stolik aby kota przygotowac. Recznie dyplomy wypisywane jak u nas za czasow SHKRP ( Chorwacja ). :)
Obrazek

CZANKRA

 
Posty: 2131
Od: Pt sty 13, 2006 0:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki k/Warszawy

Post » Wto lis 11, 2014 22:42 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

padman pisze:Witam,
Moja pierwsza wystawa w Polsce. Mieszkam w Danii więc dotychczas wystawiałem tylko tam +Szwecja,Niemcy, WorldShow.
Przyjechaliśmy małą ekipą z Danii i byliśmy zdziwieni paroma faktami:
-brak płyt do oddzielenia klatek przed sąsiednimi kotami. Niektore koty beda przeciez podnosic firanki i znaczyc klatke sasiada/wsadzać łapy.
-przedział w klatce dzieli je na 40/60 a nie 50/50. Kompletnie niezrozumiałe dla nas.
-brak solidnego dna w klatkach. Niektorzy z nas musieli wyjść z wystawy na miasto i załatwisć karton na dno bo mieli dekoracje z miekkim dnem.
-brak darmowego żwirku. Ja przyleciałem samolotem w piątek w nocy. Waga do samolotu ograniczona więc tylko żwirek do hotelu wziąlem. Nie było czasu na kupienie żwirku ale założyłem że wszedzie za granica zawsze był zwirek to nie bede potrzebował. Oj myliłem sie.
To tyle jak narazie po 1 dniu.
Pisane z telefonu, sorry za brakujace polskie znaki.


Szkoda, ze wizytę na polskiej wystawie zaczynasz od narzekania, i tylko wszystko co "NIE" widzisz :cry:

Prawdę mówiąc, mnie tez nigdy zaszczyt żwirkowy na wystawach zagranicznych nie spotkał :wink:
Na kliku Wold Show byłam.... i jakoś nie przypominam sobie żeby gdzieś był darmowy żwirek. W Dani, w 2013 - Wold Show , tez jakoś nikt mi o takim fakcie nie mówił .... może nie zasłużyłam sobie na TO :wink:
Żwirek w Poznaniu, można było kupić na wystawie.... a jak następnym razem będzie u nas, to chętnie ci ofiaruje całe opakowanie.
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 874
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 12, 2014 7:14 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

malgosia_07 pisze:Na kliku Wold Show byłam.... i jakoś nie przypominam sobie żeby gdzieś był darmowy żwirek. W Dani, w 2013 - Wold Show , tez jakoś nikt mi o takim fakcie nie mówił ....


Był :) i to 3 rodzaje :ok:
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 12, 2014 7:20 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

i jeszcze kilka fotek - mało wyszło z drugiego dnia niestety....
Prosze się częstować :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.717801818302678.1073741890.190182667731265&type=1

co do postu "ekipy z Danii" - umarłam ze śmiechu, bo kiedy ja jeżdżę na wystawy zagraniczne to nie narzekam na forum, nawet jeśli mi sie coś nie podoba - ale widać Polacy maja inną mentalność - a podobno narzekającym narodem jesteśmy ;)))) :piwa:

Surima

Avatar użytkownika
 
Posty: 206
Od: Wto gru 14, 2010 10:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lis 12, 2014 13:05 Re: 08-09.11.2014 Międzynarodowa Wystawa Kotów Poznań - Aren

CZANKRA pisze:Taka sama sytuacja jest u HELENE LIS . Oceniała 2 kocury dorosłe
433 DRX gr 1 i 386 SPH gr 1
Czy tez zaden nie otrzymał NOM BIS ? Czy to przeoczenie na ON LINE ?


Sędzina devona w ogóle nie zawołała, a sfinksowi powiedziała że jest za młody, bo ma 10,5 miesiąca ... a mnie się wydawało że klasa otwarta zaczyna się od 10 miesiąca ...

bahitius

 
Posty: 22
Od: Pon sie 03, 2009 17:39
Lokalizacja: Oborniki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: edyta.nowak87 i 3 gości