Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

Wystawy i pokazy kotów. Ogłoszenia, informacje, zdjęcia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon gru 10, 2018 20:46 Re: Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

Katarzyna, ty się ciesz, że szef stewardów cię nie wygonił z ringu... A jak najbardziej miał do tego prawo bo w ringu może przebywać kot i WYSTAWCA. A ty nie byłaś ani kotem ani wystawcą.... Dobrze, że chociaż bilet kupiłaś....

Wiesz, że pierwotnie miałem przydzieloną klatkę obok twojego kota? Ale po szybkiej interwencji wszystko wróciło do normy... :201457 I przeczucie mnie nie omyliło, przywlekłaś się na wystawę pomimo twoich obietnic (bez pokrycia) o pauzie wystawowej. I rozwiązania swoich spraw. Jednak honor to u ciebie pojęcie niezrozumiałe...
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 10, 2018 23:12 Re: Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

Witek Nowak pisze:Katarzyna, ty się ciesz, że szef stewardów cię nie wygonił z ringu...


Ależ oczywiście że mnie wygoniono, wd. regulaminu wystawowego zwiedzający nie mogą wchodzić na ring. W sobotę otrzymałam od stewardów zgodę na towarzyszenie nowym właścicielom kota przy ocenie, tak jak pozwalano innym zwiedzającym na robienie np. zdjęć na ringu, co również jest wbrew regulaminowi.

Witek Nowak pisze:W ringu może przebywać kot i WYSTAWCA. A ty nie byłaś ani kotem ani wystawcą.... Dobrze, że chociaż bilet kupiłaś....


Nie miałam wejść jako zwiedzająca, tylko jako osoba TOWARZYSZĄCA, bo tym ludziom potrzebna była pomoc na wystawie. Zepchnięto mnie do rangi zwiedzającego, no cóż. Pomogłeś? Ale co Was to w sumie obchodzi że dana osoba jest pierwszy raz na wystawie, i nie wie z czym się to "je". Teraz już wie, niestety, na Waszą niekorzyść. Bo teraz będą myśleć że tak będzie zawsze, i moja obecność nie będzie miała znaczenia.

Witek Nowak pisze:Wiesz, że pierwotnie miałem przydzieloną klatkę obok twojego kota? Ale po szybkiej interwencji wszystko wróciło do normy... :201457 I przeczucie mnie nie omyliło, przywlekłaś się na wystawę pomimo twoich obietnic (bez pokrycia) o pauzie wystawowej. I rozwiązania swoich spraw. Jednak honor to u ciebie pojęcie niezrozumiałe...


A widzisz, szkoda. Pomógłbyś tym ludziom przygotować kota??? Wytłumaczyłbyś jak wyglądają oceny, gdzie się odbiera dyplomy?? No kurde, ciężko zrozumieć - poproszono mnie o pomoc w przygotowaniu kota. Nie wierzysz - zadzwoń do nich i zapytaj. Ja nie chciałam jechać (miałam inne plany na weekend), tak tak, też miałam pewne przeczucia, ale obietnica to był mój punkt honoru i nie zostawiłabym kogoś na lodzie, bo parę osób sobie tego życzyło. Tak się nie zachowuje Hodowca, Hodowca nie zostawia ludzi z kotem na zasadzie "radzcie sobie sami".

I po raz ęty powtarzam że to nie jest mój kot. Chyba że masz na myśli dziecko z mojej hodowli, bo tak nazywam kocięta.

Nie chcę mi się tłumaczyć rzeczy oczywistych, zwłaszcza ludziom którzy przyjęli swoją wersję wydarzeń i teraz będą się jej trzymać jak pijany płotu.
Obrazek Obrazek Świat z marmuru <3
Mój świat runął. Nigdy już nic nie będzie takie samo... 31.05.2020 [']
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym :)

phoenix6

 
Posty: 660
Od: Śro wrz 18, 2013 22:25

Post » Wto gru 11, 2018 20:48 Re: Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

Witek Nowak pisze:Katarzyna, ty się ciesz, że szef stewardów cię nie wygonił z ringu... A jak najbardziej miał do tego prawo bo w ringu może przebywać kot i WYSTAWCA....

Poprosiłam o zejście z ringu i Kasia się zastosowała
Obrazek

O-l-g-a

 
Posty: 3826
Od: Śro sie 11, 2004 1:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 12, 2018 23:44 Re: Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

Pani Katarzyna wie że nie jest mile widziana na Łódzkich wystawach .

king

 
Posty: 50
Od: Pon sty 05, 2015 21:23

Post » Śro gru 12, 2018 23:47 Re: Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

king pisze:Pani Katarzyna wie że nie jest mile widziana na Łódzkich wystawach .


Jakie znowu "nie jest mile widziana"? Jak byłam rok temu na Waszej wystawie? :x :? I wszystko było jak najbardziej w porządku. Dlaczego teraz był problem?
Panie Jarku? Może Pan zna odpowiedź na to pytanie?
Obrazek Obrazek Świat z marmuru <3
Mój świat runął. Nigdy już nic nie będzie takie samo... 31.05.2020 [']
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym :)

phoenix6

 
Posty: 660
Od: Śro wrz 18, 2013 22:25

Post » Pt gru 14, 2018 0:22 Re: Oszustwa wystawowe czy tzw. "pomyłki" - klasy

Tak znam odpowiedź na Pani szanownej pytanie . Na naszej wystawie była Pani zwiedzającym i nikt Pani tego nie zabraniał , zakupiła Pani bilet i mogła oglądać ponad 380 kotów na wystawie w mieście Łodzi . Natomiast w brew regulaminowi wchodziła Pani w sektory wystawców jak i samego ringu . Uwagę Pani zwracały szefowa stewardów jak i prezes SUPREME CAT CLUB , na prośbę oraganizatora opuściła Pani ring . Nie znam Panią , nie intaresują mnie Pani problemy zdrowotne jak i problemy z innymi hodowcami którzy jak czytamy nie pałaja sympatią do szanownej Pani .Bardzo proszę mi nie odpisywać .

king

 
Posty: 50
Od: Pon sty 05, 2015 21:23

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości