Tragiczne wyniki kotki!

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon mar 18, 2024 15:40 Re: Tragiczne wyniki kotki po leczeniu - POMOCY!

Przepraszam za tak nagłe zniknięcie. Bejbuszka niestety odeszła. Ja dalej się nie pozbierałam. Z dnia na dzień, akurat kiedy wyjechałam w delegację, nie zdążyłam się pożegnać, pogłaskałam ją, kiedy spała i powiedziałam, ze wrócę do niej za 6,5 dnia. Wróciłam na jej grób...
Mama cudownie się nią zajmowała, przyjeżdżał weterynarz, dostawała kroplówki, zastrzyki, ale nie mogę uwierzyć, ze wszystko stało się w ciagu mniej niż miesiąca.
Każdy kolejny dzień jest gorszy. Pierwszy raz w życiu nie mam kota, ale tym razem nie wyobrażam sobie innego, muszę dać sobie czas na żałobę. To była najcudowniejsza koteczka, moja towarzyszka i przyjaciółka.

Dziękuję za wszystkie porady.



Edit: karma i leki - już nieaktualne.
Ostatnio edytowano Pon mar 18, 2024 18:13 przez NocnyKot, łącznie edytowano 2 razy

NocnyKot

 
Posty: 10
Od: Śro lut 21, 2024 14:33
Lokalizacja: Wejherowo

Post » Pon mar 18, 2024 15:44 Re: Tragiczne wyniki kotki po leczeniu - POMOCY!

NocnyKot pisze:/.../ czy założyć nowy wątek czy może tutaj komuś by się przydało? Mogę wysłać paczkomatem. Nie mam siły jechać do schroniska. Jeszcze nie teraz.


Serdecznie Ci współczuję. :(

Co do karmy, to najprościej będzie jak zmienisz tytuł wątku (poprzez edycję pierwszego swojego postu), dodając, że karma do oddania.
Celinka >>>
Kitka [*]

Hana

 
Posty: 10128
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Pon mar 18, 2024 15:46 Re: Tragiczne wyniki kotki po leczeniu - POMOCY!

Bardzo mi przykro...:(

Silverblue

 
Posty: 922
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon mar 18, 2024 17:43 Re: Tragiczne wyniki kotki! Edit: Karma do oddania

Bardzo Ci współczuję.

Kocilla de Mru

Avatar użytkownika
 
Posty: 129
Od: Nie paź 01, 2023 18:58

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 151 gości