Royal Canin multifunction renal + hypoallergenic

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto sty 02, 2024 10:26 Royal Canin multifunction renal + hypoallergenic

Dzien dobry,
u mojego 15-letniego nerkowca dodatkowo.pojawila się alergia. Kot przebadany, diagnoza potwierdzona. Weterynarz zalecił zmianę karmy ze zwykłego renala na Royal Canin multifunction renal + hypoallergenic. Czy ktoś może wie, gdzie ja kupić? Mam wrażenie, że przeszukałam już cały internet i wciąż nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.

waterhouse

 
Posty: 18
Od: Nie mar 23, 2008 18:30
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 02, 2024 10:38 Re: Royal Canin multifunction renal + hypoallergenic

Najlepiej nigdzie bo ta karma to największy syf. Jeszcze suche dla nerkowca, o zgrozo. Kiedy weterynarze przestaną polecać co kot powinien jeść? 8O

Skład: ryż, hydrolizowany izolat białka sojowego, tłuszcze zwierzęce, pulpa z cykorii, hydrolizowane wątróbki drobiowe, włókno roślinne, sole mineralne, olej sojowy, olej rybny, fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny). Źródło węglowodanów: ryż. Źródła białka: hydrolizowany izolat białka sojowego, hydrolizowane wątróbki drobiowe.

Spróbuj kota przestawić na jakąś mokrą dobrą karmę monobiałkową i zrób dietę eliminacyjną, a nie jakieś hipoalergiczne.

Zeeni

Avatar użytkownika
 
Posty: 257
Od: Śro kwi 26, 2023 11:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sty 02, 2024 11:57 Re: Royal Canin multifunction renal + hypoallergenic

waterhouse pisze:Dzien dobry,
u mojego 15-letniego nerkowca dodatkowo.pojawila się alergia. Kot przebadany, diagnoza potwierdzona. Weterynarz zalecił zmianę karmy ze zwykłego renala na Royal Canin multifunction renal + hypoallergenic. Czy ktoś może wie, gdzie ja kupić? Mam wrażenie, że przeszukałam już cały internet i wciąż nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.


Strona royal canin pokazuje, że trzeba weta poszukać i u niego kupić.
Pewnie wet może zamówić.
https://www.royalcanin.com/pl/cats/prod ... lsrc=aw.ds
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14234
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 134 gości