Renibus - Wasze opinie

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw lis 09, 2023 12:16 Renibus - Wasze opinie

szukam prawdziwych opinii z lini frontu odnośnie renibusu.
sa niby opinie na stronie producenta - czytając je mam wrażenie że to święty graal.
Kosztuje sporo, a ja już ledwo zipię finasowo przy dwóch chorych kotach.
No ale jesli faktycznie ma aż tak cudowne działanie jak producent zapewnia to zamówie.
Jakie są Wasze doświadczenia? Faktycznie tak dobrze działa?
Moję koty dostają teraz bioprom 9 i vivomixx i szału nie widzę.

risha0105

 
Posty: 28
Od: Czw sie 11, 2022 12:12

Post » Czw lis 09, 2023 13:07 Re: Renibus - Wasze opinie

Wspomagałam renibusem kota z forum, Torka. Niestety zdążył przyjąć niecałą miesięczną dawkę i odszedł. Ale on był już schorowany, wycieńczony pnn, być może zastosowano go zbyt późno i już nic nie dało się zrobić? Kontakt z firmą bardzo sobie chwalę, transport też - zapewniają faktycznie przesyłkę w warunkach chłodniczych. Koleżanka, kiedyś znana na forum teraz od lat nieobecna, bardzo była zadowolona z efektów u swojego kota. Może warto spróbować?

Bioprom usiłowałam niegdyś stosować u mojej nerkowej koteczki, nie widziałam żadnego efektu. Wsztsko zasadza się na tym, że bioprom nie jest konfekcjonowany w kapsułkach dojelitowych, co bardzo istotne. Vivomiksu jeszcze nie było więc się nie wypowiem (koleżanka sobie chwali). Przeszłam na azodyl, który u niej akurat działał świetnie.
Ale jedno zastrzeżenie. Trzeba mieć absolutną pewność, że jest on transportowany w warunkach chłodniczych. Miejsca gdzie zwyczajowo w Polsce kupuje się azodyl, takiej gwarancji nie dają (nawet jeśli sprzedający mówią coś innego). Wiem, bo usiłowałam kiedyś kupić, w efekcie zdecydowałam się na samodzielne sprowadzanie z USA poprzez osoby akurat lecące do Polski. Producent wysyłkę w warunkach chłodniczych z\gwarantuje wyłącznie na terenie USA i Kanady. Poza wszystkim zaś reakcja na azodyl jest osobnicza. U nas świetnie działał, u innych znanych mi kotów różnie to bywało. Poza tym pierwszych efektów należy się spodziewać po około 4 tygodniach!
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw lis 09, 2023 13:14 Re: Renibus - Wasze opinie

no właśnie vivomixx można w wodzie rozpuścić, całej kapsułki to moj kot nie połknie :/

risha0105

 
Posty: 28
Od: Czw sie 11, 2022 12:12

Post » Czw lis 09, 2023 13:17 Re: Renibus - Wasze opinie

Zarówno renibus, jak i azodyl jest sens podawać tylko gdy można kotu podać kapsułkę w całości. Wszelkie opowieści o tym, że można wysypać zawartość kapsułki i podać w karmie, to bajki.
Renibus jest o wiele mniejszy niż azodyl. Ale i tak trzeba podać w całości.
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw lis 09, 2023 13:17 Re: Renibus - Wasze opinie

Zarówno renibus, jak i azodyl jest sens podawać tylko gdy można kotu podać kapsułkę w całości. Wszelkie opowieści o tym, że można wysypać zawartość kapsułki i podać w karmie, to bajki.
Renibus jest o wiele mniejszy niż azodyl. Ale i tak trzeba podać w całości.
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4481
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Czw lis 09, 2023 16:55 Re: Renibus - Wasze opinie

Felusiowi renibus pomagał w początkowej fazie - po pierwszym miesiącu podawania wyniki spadły wyraźnie, a kot się ożywił. Potem nie było już tak spektakularnych efektów, ale i tak trochę przedłużył mu życie. Felusia już nie ma, a renibus leży w lodówce.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Śro sty 03, 2024 23:08 Re: Renibus - Wasze opinie

miszelina pisze:Felusiowi renibus pomagał w początkowej fazie - po pierwszym miesiącu podawania wyniki spadły wyraźnie, a kot się ożywił. Potem nie było już tak spektakularnych efektów, ale i tak trochę przedłużył mu życie. Felusia już nie ma, a renibus leży w lodówce.


Czy masz może na zbyciu ten renibus? Bo domyślam się, że opakowanie jest nadpoczęte?
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5571
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw sty 04, 2024 6:42 Re: Renibus - Wasze opinie

Mam renibus, 2 opakowania, bo zamówiłam na zapas. I jeden listek z trzeciego opakowania.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości