Problemy gastryczne przy PNN - polecam Korę wiązu

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw maja 18, 2023 9:12 Problemy gastryczne przy PNN - polecam Korę wiązu

Moje bardzo późne niestety odkrycie.

Kota przy PNN, tarczycy i nadciśnieniu ma duże problemy gastryczne. Codzienne Wymioty od wysokiego mocznika, ciągle zaparcia (dwa razy interwencja weta bo dostawała drgawek gdy nie mogła się wypróżnić), a na co dzień słaby apetyt i bardzo głośne przelewanie w brzuchu, piszczenie w jelitach.

Weta zalecił (do wszystkich innych leków) podawać korę wiązu. Robi się z niej glutek jak przy siemieniu lnianym. Dawkowanie dla chudego kota jest 10ml zawiesiny, ale mi udawało się raczej podać 2 razy po 1ml (jedna mililitrowa strzykawka). Mimo to efekty były spektakularne, szczególnie jeśli chodzi o wymioty. Kot też ciutke lepiej jadł, może to łagodziło jakiś dyskomfort w układzie pokarmowym.
Tak, że jeśli macie tego typu problemy współistniejące z głównymi chorobami to bardzo polecam spróbować.
Jedynie ważne żeby robić 2 godzinny odstęp od jakichkolwiek innych preparartow bo kora będzie blokować wchłanianie.
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Czw maja 18, 2023 14:36 Re: Problemy gastryczne przy PNN - polecam Korę wiązu

Jest też w paście Gimpet - Gastrointestinal, jak ktoś gotowca potrzebuje, mogę potwerdzić że również pomaga ;)

geordi

 
Posty: 14
Od: Pon sty 19, 2015 0:15
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości