Czy podawanie Enroxilu bez probiotyku jest ok?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt maja 12, 2023 6:36 Czy podawanie Enroxilu bez probiotyku jest ok?

Siema kocie rodzice, proszę was o pomoc bo wierżę we wspólną kociemacierżynską moc, jestem tu nuwką. :piwa: :201461 Sytuacja jets taka, kotek (bliskiego mi człowieka, nie mój), osłabienie, szpital, zle wyniki nerek, plynoterapia, 10 ml/h, 2 dni bez pszerwy, injekcje,cerenia/prewomax,enroxil 5%, vectra felis, po drugim dniu posilek zjedzony, po 3 dniu wyniki wrócily do normy, kotek odzywiony. Wraca do domu (kot wychodzácy), po 3 dniu podawania Enroxil 50 1/2 tbl 1 x dziennie znów osłabienie, po 6 dniu coraz gorzej. Kotka prszejełam ja, żeby był na obserwacji u mnie ( człowiek pracuje od 6 rano do 7 wieczora). Mam zwątpienie co do koordynacji leczenia kotka, ponieważ patrzyłam na wasze poprszednie wątki o nerkowcach. Sama nigdy nie miałam nerkowca. Czy nie powinno też przy takim leku (enroxil) po mocnym osłabieniu kotkowi podawać razem probiotyk? Proszę o pomoc, bo zależy nam na tym kotku. Kot ma około 9-10 lat. Dziękuję wstępnie każdej osobie za uwagę.

Kotjoj

 
Posty: 1
Od: Pt maja 12, 2023 6:05

Post » Pt maja 12, 2023 16:11 Re: Czy podawanie Enroxilu bez probiotyku jest ok?

Na szybko
Podałabym probiotyk
Może poprosić o inny antybiotyk - synergal ,synulox w zastrzyku
Chyba ze ten był potrzebny
Jeżeli ten w inj to powinien być rozcieńczany nacl
Bo później są problemy
My teraz mieliśmy tez mieć ten ale ze względu na pnn inny podany
Po lekach doustnych boli brzuch

anka1515

 
Posty: 4111
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pt maja 12, 2023 16:12 Re: Czy podawanie Enroxilu bez probiotyku jest ok?

Mieliście więcej badań robionych ?
Usg ,mocz

anka1515

 
Posty: 4111
Od: Nie gru 25, 2011 16:05




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości