Sprzedam NEFROACTIV duże op. + puste kapsułki rozm. 0-4

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw lut 02, 2023 13:37 Sprzedam NEFROACTIV duże op. + puste kapsułki rozm. 0-4

Został mi po Myszuńce (Foczce) :crying: , po której ostatnich badaniach i operacji został mi też jeszcze czterocyfrowy dług w przychodni, jeden z bardzo wielu moich długów za koty :(
Jest prawie całe opakowanie, 108 ze 120 kapsułek, termin ważności do połowy lipca br.
Sprzedam za 55 zł + ew. kw.
Na Allegro od ponad 80 zł w górę.

Mam też dużo pustych kapsułek, od największych 0 do małych 4, po ok. kilkadziesiąt - do 200. Gdyby ktoś był zainteresowany, policzę w przybliżeniu ile których. Do odstąpienia raczej wszystkie razem.

Aha. Zostało też 8 kapsułek Nefrokrillu. Ze względu na małą ilość, mogę dorzucić gratis do jednego lub drugiego.
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14514
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Pt lut 03, 2023 21:27 Re: Sprzedam NEFROACTIV duże op. + puste kapsułki rozm. 0-4

Bardzo mi przykro z powodu odejścia kotki :( sama też straciłam kotkę z powodu pnn.
Byłabym wstępnie zainteresowana całością z kw, ale nie wiem ile za kapsułki. Jak coś to proszę info i dane do wpłaty na pw.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lut 04, 2023 17:16 Re: Sprzedam NEFROACTIV duże op. + puste kapsułki rozm. 0-4

SabaS pisze:Bardzo mi przykro z powodu odejścia kotki :( sama też straciłam kotkę z powodu pnn.
Byłabym wstępnie zainteresowana całością z kw, ale nie wiem ile za kapsułki. Jak coś to proszę info i dane do wpłaty na pw.


Dopiero zajrzałam, piszę pw. Dzięki.
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14514
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Sob lut 04, 2023 19:25 Re: Sprzedam NEFROACTIV duże op. + puste kapsułki rozm. 0-4

Dziękuję za info. Odpisałam.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości