Megace - odkupię

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon gru 26, 2022 17:09 Megace - odkupię

Cześć! Poszukuję osoby, która może odstąpić/odsprzedać odrobinę Megace. Mój kot przestał reagować na Peritol i powoli naszą ostatnią deską ratunku staje się Megace. Niestety nie mam możliwości zakupu małej dawki żeby sprawdzić czy lek u nas zadziała, a zakup całej butelki w ciemno niestety mocno uderzy mnie po kieszeni. Będę wdzięczna za pomoc ❤️

emilab.

 
Posty: 54
Od: Pt sie 26, 2022 17:08

Post » Pt gru 30, 2022 14:53 Re: Megace - odkupię

Hej, a mirtazapina nie pomogła? Jak peritol nie dziala, to przed sięgnięciem po megestrol warto mirtazapine sprawdzic - latwiej dostepna, weterynarze moga kilka dawek odmierzyć.

geordi

 
Posty: 14
Od: Pon sty 19, 2015 0:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 30, 2022 18:55 Re: Megace - odkupię

Hej! Dzięki za odpowiedź i sugestie. Zanim zaczęłam podawać peritol próbowaliśmy mirtor, niestety zaraz po podaniu występował silny ślinotok i wymioty (było kilka prób podania) więc nie jestem w stanie ocenić czy działa. Dzisiaj kupiłam megace, póki co efektów brak, no ale może trzeba cierpliwie poczekać. Jeśli to też nie zadziała to będę próbować mirtazapinę w maści - inny sposób podania to może i reakcja będzie inna? Pozdrawiam, Emila.

emilab.

 
Posty: 54
Od: Pt sie 26, 2022 17:08




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Na Kocią Łapę i 50 gości