gdzie kupujecie leki - kot nerkowy

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Sob gru 03, 2022 12:43 gdzie kupujecie leki - kot nerkowy

Hej, czy znacie jakieś sposoby na zakup leków z poniższej listy w niższych cenach? Kot przyjmuje na stale w dużych ilościach, cena jego leczenia miesięcznie zwala nas z nóg. Próbuje szukać info o kotach, które już nie portrzebuja i kontaktuje się z właścicielami, ale może są jakieś inne miejsca, gdzie można na stale zamawiać np. w większych ilościach lub z zagranicy? Podpowie ktoś, coś?

Renagel - 6 zł / tabletka
Semintra - 130 zł
Nefrokrill - 2 zł / tabletka
Mirataz - 130 zł
Amodip - 3 zł / tabletka

kasicalisica

 
Posty: 37
Od: Wto kwi 27, 2010 9:55

Post » Pon gru 05, 2022 13:19 Re: gdzie kupujecie leki - kot nerkowy

z renagelem, jest wątek tu na forum dot. wspólnych zakupów, odkupien i tam tabletka jest za 5 zł- dochodzi wysyłka, ale np pocztą to 7 zl i w przypadku większej ilości tabletek i tak jest odczuwalnie taniej
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw gru 08, 2022 16:22 Re: gdzie kupujecie leki - kot nerkowy

Istnieje patent na znaczne oszczędzenie na Semintrze, jeśli kot dobrze znosi branie kapsułek. Ta sama substancja czynna, co w Semintrze jest też w ludzkich lekach, ale w znacznie za wysokiej dawce (40 mg to najmniejsza tabletka, koty przyjmują zazwyczaj 1 mg / kg mc). Można wziąć specjalną receptę recepturową od weterynarza na odpowiednie podzielenie ludzkich tabletek i zapakowanie tego proszku do kapsułek (trzeba tylko znaleźć aptekę, w której mają kapsułkarkę). Ja ostatnio za 120 kapsułek (odpowiednik 3 butelek Semintry) zapłaciłam 68 zł. Nie wszyscy weterynarze umieją wypisać odpowiednią receptę, gdybyś chciała, mogę podesłać wzór.

Tak samo jest z Miratazem, istnieje ludzki lek mirtor. Jeśli dobrze pamiętam, to wtedy jedną tabletkę dzieli się na 6 lub 8 części i podaje raz na 2 dni.

paranoiczna_paranoja

 
Posty: 106
Od: Pon paź 28, 2019 14:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości