Probiom z Hippovet

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt kwi 22, 2022 18:05 Probiom z Hippovet

Witam,
Czy ktoś z Was stosował u swojego nerkowego kota probiotyk i preparat wiążący toksyny mocznicowe: Probiom z Hippovet?
Wcześniej stosowałam flora balance ale nefrolog zalecił mi zmianę na Probiom bo podobno jest lepszy.
Na forum niestety nie mogę znaleźć o tym info, a w necie też za dużo nie ma.

mala1996

 
Posty: 451
Od: Pon sty 16, 2012 19:47

Post » Sob maja 07, 2022 10:52 Re: Probiom z Hippovet

Udało Ci się czegoś dowiedzieć? Też jestem ciekawa.
Ja dawałam Flora Balance, potem czeski Biopron 9 Premium, teraz Vivomixx, ale szukam czy nie ma jakiś nowinek.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob maja 07, 2022 23:52 Re: Probiom z Hippovet

Do wychwytywania mocznika jest jeszcze preparat Porus One, który absorbuje toksyny mocznicowe już w jelicie i jest wydalany z organizmu z kałem. Preparat ma formę drobniutkich czarnych kuleczek, które miesza się z karmą,1x dziennie. Nie ma smaku i zapachu. Opakowanie zawiera 30 podłużnych saszetek. Wspomniano o nim w artykule zamieszczonym w- Co w sierści piszczy. Nie jest jednak sprzedawany w Polsce, trzeba zamawiać na niemieckiej stronie apteki internetowej.

nina103

 
Posty: 161
Od: Wto lis 19, 2019 23:51




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości