Psikutka odeszla w wieku 20 lat i 7 miesięcy

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie lis 13, 2022 20:54 Re: Kiedy decyzja o uśpieniu?

Też mam kota z nadczynnością tarczycy , kiedyś jadł karmy wysokomięsne , ale dawki apelki były duże, więc musiałam podjąć decyzję i teraz jest na puszkach hill's

B@rtosz2009

 
Posty: 2
Od: Pon maja 14, 2018 19:14

Post » Czw lis 17, 2022 16:18 Re: Kiedy decyzja o uśpieniu?

B@rtosz2009 pisze:Też mam kota z nadczynnością tarczycy , kiedyś jadł karmy wysokomięsne , ale dawki apelki były duże, więc musiałam podjąć decyzję i teraz jest na puszkach hill's

Możesz to wytłumaczyć?
Jakie to ma znaczenie, w połączeniu jednego z drugim?
I jakie dawki wysokie były?
Apelke bierze?
Od kiedy choruje i jsk że stabilizacja hormonu?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro lis 23, 2022 15:39 Re: Kiedy decyzja o uśpieniu?

Sosemigo pisze:Psikucie po jakichś ponownych badaniach wyszły jakieś "rzeczy" w moczu - a potem doszedł jeszcze posiew z bakteriami coli. Dostałam antybiotyk i odżyła trochę. Teraz idziemy na ponowny mocz (i posiew) i jak będzie OK to odstawimy antybiotyk. Niestety z całą resztą jest jak jest. Krea, mocznik rosną. Kicia bardzo słabo je i co drugi dzień praktycznie smaruję jej ucho Miratazem. Do tego dosypuję jej do masła BB Recovery - wierzę, że to ją trochę wzmacnia.
Mamy zlecenie na dodatkowe USG nerek, dodatkowe ciśnienie krwi i badania pod kątem anemii.

Dziś kupiłam Porus one (na mocznik) i czaję się na Biopron lub Vivomixx - co będzie szybciej. Zobaczymy czy to coś da (jakiś czas temu brała Porus One i jakichś spektakularnych efektów nie było - ale w sumie kto wie co by bylo, gdyby wtedy NIE brała tego Porus One ;) Te kocie przypadki to lepsze niż w Doktorze House'ie...

Ktory podajesz i z jakim efektem?
Porus one czy vivomixx?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto cze 13, 2023 16:29 Re: Kiedy decyzja o uśpieniu?

W zasadzie podawałam przez dłuższy czas zarówno POrusOne raz dziennie jak i Vivomixx (kota ma duże problemy z jelita, zapewne owrzodzenie). Efekt jest taki, że wciąż żyje, ale parametry jakoś szczególnie się nie wyrównały. Wydaje mi się, że oba te preparaty zadziałały o tyle, że wyniki przez dłuższy czas (kilka miesięcy) nie szły w górę, co jest jakimś sukcesem. Niestety w całoksztalcie to w przypadku Psikuty tylko odwlekanie nieuniknionego.
Obecnie pytanie z wątku znów się pojawiło - kicia jest twarda jak nie wiem co ale już chyba traci siły na dalszą walkę...
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Czw wrz 14, 2023 17:07 Re: Psikutka odeszla w wieku 20 lat i 7 miesięcy

Czy ja dobrze czytam ?

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości