AZODYL odsprzedam

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie cze 13, 2021 23:49 AZODYL odsprzedam

Dzień dobry,
Po moich dwóch kocurkach nerkowcach, które odeszły w odstępie kilku ostatnich tygodni, pozostały mi zapasy Azodylu (kupiony w Wawie u dr Neski). Odsprzedam po cenie zakupu. Wiem, że czasami to towar bardzo deficytowy i zdarzają się braki. Sama kiedyś uruchamiałam kontakty w USA, żeby go zdobyć. Jeden z moich kiciów zachorował na nerki 5 lat temu (odszedł 1,5 mies. temu po swoich 18tych urodzinach), drugi w zeszłym roku, ale niestety wczoraj go już pożegnałam (był już kocim dziadziusiem, choć będąc hrabiowską rasą europejską do końca wyglądał jak mały, puchaty ryś).
Przy okazji chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z opieki nad nerkowcami. To bardzo trudni pacjenci, ale przy dobrym prowadzeniu mogą przeżyć ładnych parę lat.
Proszę o kontakt tutaj, później możemy się zdzwonić.

Gorące pozdrowienia dla wszystkich kociarzy,
Patrycja

Papunia

 
Posty: 6
Od: Sob cze 12, 2021 14:18

Post » Śro cze 16, 2021 20:05 Re: AZODYL odsprzedam

Witaj!

Czy Azodyl dalej do odsprzedania? Potrzebuje pilnie bo tabletki które mieliśmy mieć jeszcze na miesiąc chyba zawilgotniała od czegoś w lodowce i muszę nowe kupić…skąd jesteś i czy jest opcja wysyłki? ( nie wiem jak wyglada kwestia wysyłki w warunkach chłodniczych…) jestem z Krakowa jak coś. Pozdrawiam! Lidka

Lidia35

 
Posty: 18
Od: Nie lut 16, 2020 20:25

Post » Czw cze 17, 2021 16:34 Re: AZODYL odsprzedam

Zadzwoń proszę do mnie 602452549&

Papunia

 
Posty: 6
Od: Sob cze 12, 2021 14:18




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości