Problemy z pęcherzem

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto gru 15, 2020 0:33 Problemy z pęcherzem

Moja 3 letnia kotka kilka dni temu znowu zaczęła sikać z krwią. Za pierwszym razem dostała antybiotyk doustny i był spokój. Tym razem znowu dawałyśmy proszki ale wymiotowała więc nie miało to sensu. Poszłyśmy znowu do weterynarza dał jej zastrzyk przeciwbólowy, antybiotyk działający dwa dni i kroplówkę. Miałyśmy powtarzać antybiotyk trzy razy bo działa dwa dni więc dzisiaj poszłam z kotem dostała taki sam zestaw i wróciłam do domu. Po powrocie kot cały czas chodził nerwowo po domu, milion razy do kuwety nie robiąc prawie nic, załatwiła się na podłodze, a potem nasikała na łóżku w pozycji leżącej. Gdzie nie pójdzie czy na stół, łóżko, podłogę, dywan to staje w pozie do sikania, ale nic nie leci. Przez chwile też miałczała chodząc po domu. To kompletnie nie jest zachowanie mojego kota. Jutro z rana zadzwonię do weta co mam zrobić bo od razu nie będę szła bo kot się strasznie stresuje byciem w transporterze i u weterynarza. Dzisiaj pierwszy raz jak ją wkładałam do transportera zsikała się na mnie, także jest to bardzo niepokojące dla mnie. Nie wiem czy to kamienie, piasek czy inne dziadostwo. Obie się męczymy tą sytuacją, a najgorsza będzie ta noc bo nic nie mogę zrobić bo u mnie nie ma całodobowych weterynarzy. Jeszcze dodam, że ona średnio mokrą karmę je, troche poliże sos, może zje 3-4 kawałki mięsa i to tyle. Większość jej diety to niestety suche firmy Royal, teraz je tylko urinary od kilku dni ale ciężko jej się przestawić. Mieliście może podobną historię? Dajcie jakieś rady jak pomóc kotu w domu.

oranzadahelena

 
Posty: 1
Od: Wto gru 15, 2020 0:21



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka i 29 gości