Kot nerkowy w Irlandii

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon lis 09, 2020 22:44 Kot nerkowy w Irlandii

Hej. Jestem nowa na grupie. Do tej pory nie miałam zielonego pojęcia o chorobach nerek. Jednak życie jest przewrotne. W środę po kontrolnych badaniach wyszło że mój kot ma ostra niewydolność nerek.kot od środy do poniedziałku był w klinice. Codziennie badanie krwi, ponieważ tutaj weterynarze niestety mają gdzieś prośby klientów. Poziom keratyniny w pierwszy dzień ok 540 w sobotę prawie 1000. Sugerowali uśpienie ale się nie zgodziłam. Kota zabrałam do innego veta. Dostał benaze care 5mg. Dobre i to, bo vet u którego mój Bruno był wydał go bez żadnych lekarstw. Chciałam kupić mu kroplówki, ale tutaj podawanie samemu jest nielegalne. Za sprawą forum i paru innych osób, dziś zakupiłam suplementy z allegro, bo w Irlandii nie ma nic. Brak słów, ale nie dość że opieka vet jest zła to nie kupi się suplementów. Sama nie wiem jak zaczac mu to wszystko podawać. Kroplówkę załatwiłam, można powiedzieć trochę na lewo. Jutro jadę do 3go veta i chce żeby zrobił pełna morfologię, USG i jak się uda badanie moczu. Chce kota ratować, ale się boje, że mnie to przerośnie. Dziś zbytnio nie chce jeść.przed wizyta u veta jadl, mniej niż wcześniej ale jadł. Teraz pije więcej i je dość mało. Ogólnie jestem załamana. Nie wyobrażam sobie, żeby co miesiąc wysyłać paczkę z polski z potrzebnymi suplementami. W tym momencie na suple wydałam prawie 1000 zł. Nie mam tu żadnego wsparcia. Jak mój vet powiedział że trzeba będzie kota uśpić, dzwoniłam do kilku klinik. Wszyscy veci mówili to samo. Uśpić bo stan agonalnym. Na podstawie wyników keratyniny i mocznika. Kot zachowuje się normalnie, pije, sika, bawi się, przytula je. Jest dziś bardziej smutny, pewnie to stres związany z pobytem w klinice. Jutro mam ostatnią szansę, żeby jakiś lekarz nam pomógł. Niektóre leki są tylko dostępne w gabinetach. Zastanawiam się czy dam sobie radę.

Wkiara

 
Posty: 7
Od: Pon lis 09, 2020 22:31

Post » Wto lis 10, 2020 15:30 Re: Kot nerkowy w Irlandii

Jest tu parę osób z Irlandii, może się odezwą.
Na razie spokojnie czytaj tu
viewtopic.php?f=36&t=158590
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 34 gości