kwasy omega 3 i 6

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro paź 28, 2020 22:17 kwasy omega 3 i 6

Dziewczyny jak podajecie kwasy omega? jakiej firmy i w jakiej dawce?

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Śro paź 28, 2020 22:30 Re: kwasy omega 3 i 6

Podaje olej z kryla, z trudem ostatnio bo nie chce zjadac. Do surowego miesa z suplementami tez dodaje do mieszanki ale tu olej z dzikiego lososia.
Mam dwa: firmy Mercola butelka z pompka, co bardzo wygodne i drugi kapsulki Now Foods.

Dawkowanie wg dr Karen Becker (healthypets.mercola) 300 mg (do maksymalnie 600mg) epa + dha na dzien na kota.

edit; aha pytalas jeszzcze jak podaje: mieszam w malutkiej ilosci przysmaczku o smaku rybnym, tak w jednej lyzce i daje jej jak jest glodna, przed posilkiem. U jednej to zdaje egzamin, ale u drugiej nie - bo drugiej podraznia to pusty zoladek i wymiotowala to, wiec dla drugiej dodaje tylko do jej lubianych puszek, najczesciej rybnych.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob lis 07, 2020 13:46 Re: kwasy omega 3 i 6

ja podaję Omega Pet raz dziennie-raz na dwa dni, czasami rzadziej i z przestojami, jak mi się skończy, ale będę się rozeznawać w temacie olejów rybnych, bo gotowe kapsułki wychodzą bardzo drogo

vacerrosa

Avatar użytkownika
 
Posty: 92
Od: Sob kwi 28, 2018 16:22
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości