Azodyl, Renal Vet i inne

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie sie 09, 2020 14:53 Azodyl, Renal Vet i inne

Witam Wszystkich,
niestety nasz 14 latek przegrał walkę z chorobą, do niewydolności nerek dołączył się FIP i nie daliśmy rady. Uśpiliśmy Biedactwo :cry:
Pozwoliłam sobie napisać ten post, ponieważ zostało nam trochę leków , część chciałabym sprzedać, część odstąpię gratis.
Mamy zakupiony 5 czerwca 2020 roku Azodyl, z którego zużyliśmy 15 kapsułek. lek zakupiony w Warszawie , w SpecVet. Kosztował 470 zl. Sprzedam 45 kapsułek za 350 zl. Do sprzedania mam także Renal Vet , całe opakowanie, nie otwierane, zakupione w lipcu 2020, sprzedam je za 48 zl oraz Calo Pet, tez zakupiony w czerwcu , nie otwierany , cena 51 zl. Do tego dorzucę Semintrę , chyba połowa opakowania, Convalescense Renal 1 puszka, Concept for life Renal 5 puszek (puszki tez zakupione były w lipcu), kilkanaście kapsułek Renal veta i kilkanaście Hepatiale Forte. Preferowałabym kontakt osobisty -Warszawa i okolice, poniewaź nie chcę przy tych upałach wysyłać, zwłaszcza Azodylu, który musi być przechowywany w odpowiedniej temperaturze, pocztą. Oczywiście, jeśli trzeba będzie - wyślę go w suchym lodzie. W gre wchodzi takżę Lublin i okolice, bo mogę przywież to do Lublina w lodóweczce. Acha, mamy tez Cycloferon - 5 ampułek za 90 zł, do tego jedna ampułka gratis.
Jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę o wiadomość . Oczywiście jeśli ktoś chciałby kupić jedną czy dwie rzeczy to nie ma problemu, do każdej dorzucę gratisy.
Dziękuję.
Ostatnio edytowano Wto wrz 01, 2020 15:49 przez dorcia7, łącznie edytowano 2 razy

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Nie sie 16, 2020 11:28 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Hm, nikt nie jest zainteresowany ?

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Sob sie 22, 2020 3:35 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Witam , jestem zainteresowana probiotykiem Azodyl. Nasza Julcia walczy z niewydolnością i ostatnio pani doktor zasugerowała nam ten lek. Szukam wszędzie.. proszę o kontakt

jussimak

 
Posty: 1
Od: Sob sie 22, 2020 3:30

Post » Czw sie 27, 2020 11:18 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

jussimak, wysłałam odpowiedz w niedzielę na priva

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Czw sie 27, 2020 11:39 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

dorcia7 pisze:jussimak, wysłałam odpowiedz w niedzielę na priva

Dorciu, jussimak ma 1 post. Chyba jeszcze nie może odbierać PW.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sie 27, 2020 12:53 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Dziekuję Ewkkrem:) To jak się skontaktować ???

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Czw sie 27, 2020 14:00 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Jeśli chcesz to mogę podać na forum jussimak-owi :D mój nr tel. i jak zadzwoni podać mu Twój.
Tylko nie znam Twojego nr-u tel. :) (musiałabyś podać mi na PW :mrgreen: ) Ja staram się nie nadużywać tego typu danych i udostępniać tylko w przypadku zgody właściciela :twisted:
Pozdrawiam.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sie 28, 2020 8:43 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

jussimak, jak jesteś jeszcze zainteresowany/a zadzwoń:
606-403-363
Ostatnio edytowano Nie sie 30, 2020 6:12 przez ewkkrem, łącznie edytowano 1 raz
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sie 28, 2020 19:39 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Witam wszystkich jako zarejestrowany użytkownik. Do tej pory korzystałam z forum jako anonimowy użytkownik.

W środę odszedł w wieku 17 lat, 1 miesiąca i dwóch dni mój przyjaciel Cezar. Chorował poważnie na stawy, serce i nerki.
Pozostało mi po nim trochę leków i jedzenia. Może ktoś by był zainteresowany:

Happy Cat niere, prawie całe opakowanie ( otwarte ale szczelnie zawinięte) 1,4 kg 25 zł
Royal Canin renal prawie całe opakowanie ( otwarte ale szczelnie zawinięte) 2,kg 45 zł
dorzucę do tego garsteczkę hillsa + około szklanki suchej karmy , która była przesypana do blaszanej puszki na bieżące potrzeby

8 saszetek Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline NF ST/OX Renal Function, kurczak
6 tacek Mieszany pakiet próbny beaphar Dieta na nerki
4 tacki Animonda Integra Protect Adult Renal

każda tacka/saszetka za 1,7 szt , wszystkie łącznie 30 zł

pozostały mi jeszcze lekarstwa:
Lespewet -praktycznie całe opakowanie , przechowywane w lodówce ( brak 3-4 tabletek) za 18 zł
Chitofos , proszek 60 g około 80 % zawartości pudełka za 10 zł
Renalvet 11 kapsułek ( + gratis 1 nefrokrill) za 5 zł

cardisure2,5 mg 4 tabletki + 3 tabletki podzielone na ćwiartki za 5 zł
Libeo vet 10 mg 2 tabletki + 1,5 tabletki podzielone na ćwiartki za 3 zł

Mam jeszcze 21 tabletek Neoplasmoxanu cat za 90 zł .
Na szczęście mój drugi kot jest już po radioterapii i leczenie wg. zapewnień zakończy się sukcesem :201494

Jeżeli ktoś jest zainteresowany wszystkim lub niektórymi z tych rzeczy to poproszę o kontakt, jeżeli nie da się napisać do mnie na priv. to podam numer telefonu do kontaktu. Do tego należy doliczyć koszty wysyłki paczuszki. Chyba, że ktoś jest z okolic Wałbrzycha to wtedy się umówimy na odbiór osobisty.


Mój kot też na końcu zażywał azodyl. Wiem jak ciężko go zdobyć. Pojawił się w Polsce nowy specyfik o podobnym działaniu, tylko trzeba sprawdzić ilość szczepów bakterii. Jest w podobnej cenie ale za 120 kapsułek a nie 90.
Nazywa się azomed. Jeżeli faktycznie działa równie skutecznie to wielu z nas się ucieszy

Małgosia T&C

 
Posty: 1
Od: Śro sie 19, 2020 17:03

Post » Sob sie 29, 2020 11:12 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

ewkkrem pisze:jussimak, jak jesteś jeszcze zainteresowany/a zadzwoń:
606-404-363

Zacytuję sama siebie.
Tłumok jestem i ... tyle :placz:
W tak ważnej sprawie pomyliłam własny nr tel. :(
Podaję prawidłowy: 606-403-363.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sie 29, 2020 21:16 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Ewkkrem, jak rany julek, nie wiem jak to działa, bo wysłałam Ci wiadomośc na priv, która to wiadomośc przyszła na mojego maila, więc nie wiem, czy Ty ja dostałas, Jakas paranoja

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Nie sie 30, 2020 6:12 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

dorcia7 pisze:Ewkkrem, jak rany julek, nie wiem jak to działa, bo wysłałam Ci wiadomośc na priv, która to wiadomośc przyszła na mojego maila, więc nie wiem, czy Ty ja dostałas, Jakas paranoja

SMS-ka dostałam :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sie 31, 2020 7:40 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Czy Semintra dalej aktualna? ;) Za ile?

vacerrosa

Avatar użytkownika
 
Posty: 92
Od: Sob kwi 28, 2018 16:22
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sie 31, 2020 23:11 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

vacerrosa pisze:Czy Semintra dalej aktualna? ;) Za ile?

Seminaria aktualna, jest ok. połowa butelki. My kupowaliśmy za ok. 150 zł. Czy cena 50 zł jest akceptowalna? Plus koszty wysyłki ? Do tego w gratisie karma concept for life rental ze 2 puszki , chyba że wolisz coś innego. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Pt wrz 04, 2020 11:38 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Dorcia7, poszedł pw ;)

vacerrosa

Avatar użytkownika
 
Posty: 92
Od: Sob kwi 28, 2018 16:22
Lokalizacja: Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości