Azodyl, Renal Vet i inne

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon lis 23, 2020 21:48 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Niezłe jaja tu sie odbywaja, Watek został rozdzielony, tak jak napisałam lepiej ten Azodyl wyrzucic chyba,

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Śro lis 25, 2020 7:17 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

Dorcia, po 1: nie masz monopolu na odsprzedanie tu leków, a widzę, że już komuś tutaj polecasz "się nie wtrącać". Po 2: grupie na fb Nerki i serce na czterech łapach co chwilę ktoś szuka leków dla psów albo kotów. Jak pisałam, na facebooku, grupach dedykowanych zwierzętom nerkowym albo na lokalnych kocich grupach sprzedasz je w moment. Skoro nie odpowiada Ci komunikacja zz ludźmi przez forum, poszukaj innego źródła.

vacerrosa

Avatar użytkownika
 
Posty: 92
Od: Sob kwi 28, 2018 16:22
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lis 25, 2020 15:43 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

vacerrosa pisze:Dorcia, po 1: nie masz monopolu na odsprzedanie tu leków, a widzę, że już komuś tutaj polecasz "się nie wtrącać". Po 2: grupie na fb Nerki i serce na czterech łapach co chwilę ktoś szuka leków dla psów albo kotów. Jak pisałam, na facebooku, grupach dedykowanych zwierzętom nerkowym albo na lokalnych kocich grupach sprzedasz je w moment. Skoro nie odpowiada Ci komunikacja zz ludźmi przez forum, poszukaj innego źródła.

Po pierwsze - nie ja wpisuję na czyjś wątek ,że mam do sprzedania 133 tabletki, kazdy może sobie swój wątek załozyć, a akurat na mój wątek o sprzedaży wpisano swoje ogłoszenie, więc moim zdaniem , nie jest to w porządku, po drugie - mój wątek został w dziwny sposób rozdzielony, po trzecie - mam wrażenie, ze niestety komunikacja z ludzmi tu akurat nie działa. Ja się nikomu nie wcinam i nikogo nie pouczam.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

Post » Czw lis 26, 2020 18:33 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

ewkkrem pisze:
ewkkrem pisze:.Pojawił się w Polsce nowy specyfik o podobnym działaniu, tylko trzeba sprawdzić ilość szczepów bakterii. Jest w podobnej cenie ale za 120 kapsułek a nie 90.
Nazywa się azomed. Jeżeli faktycznie działa równie skutecznie to wielu z nas się ucieszy


Nigdzie nie znalazłam opinii, więc postanowiłam sama przetestować na swoim kocie. Mój kot po roku stosowania Azodylu miał bardzo dobre wyniki, kupiłam Azomed po dwóch miesiącach podawania zrobiłam badania i niestety :( mocznik i kreatynina znów poszły do góry, a już myślałam, że znalazł się zamiennik ...

-Mariolka

 
Posty: 33
Od: Czw sty 02, 2014 11:38
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 26, 2020 20:01 Re: Azodyl, Renal Vet i inne

My dawaliśmy Azodyl chyba że dwa lata, To i dieta działały bardzo dobrze. Parametry nerkowe były naprawdę w miarę stabilne i trochę powyżej normy. Niestety, pogłębiała się niedokrwistość, Kot dostawał już erytropoetyny, no i w ostatnim miesiącudołączył FIP. Gdyby nie wredny FIP myślę że Golonek miał jeszcze szansę , a tak to niestety ..

dorcia7

 
Posty: 23
Od: Sob wrz 26, 2015 14:46
Lokalizacja: Zakopane

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości