Lek na uspokojenie dla kota nerkowego i z alergią

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro cze 10, 2020 15:53 Lek na uspokojenie dla kota nerkowego i z alergią

Ktoś miał może podobną konieczność? Jeżeli tak, to jaki był to lek? Na dodatek kot ma IBD na tle alergicznym, więc jestem trochę w kropce. Na razie wiem jedynie, że może jeść kurczaka. Próbowałam z obrożą feromonową firmy PetArmor, ale nie sprawdziło się to totalnie. Rozważam jeszcze próbę z obrożą innej firmy. Czy jakąś polecacie? Mam też tabletki Zylkene, ale niestety chyba nic z tego nie będzie, bo kot ich nie toleruje, chociaż jest tam hydrolizat.

maetamorphosis

Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Od: Sob maja 23, 2020 10:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 10, 2020 21:35 Re: Lek na uspokojenie dla kota nerkowego i z alergią

Ja podaję Kalmvet.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw cze 11, 2020 8:51 Re: Lek na uspokojenie dla kota nerkowego i z alergią

To ma podobny skład do Calm & Relax, które podawałam zanim wyszło IBD i całkiem dobrze się sprawdzało. Niestety oba mają zioła - kozłek lekarski. Z tego powodu odłożyłam Calm & Relax, bo była to jedna z rzeczy, która wprowadziłam zanim ta akcja z IBD się zaczęła.

maetamorphosis

Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Od: Sob maja 23, 2020 10:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw cze 11, 2020 12:46 Re: Lek na uspokojenie dla kota nerkowego i z alergią

No to nie wiem, co doradzić. Kiedyś dostał zastrzyk z Relanium, ale to chyba doraźny środek.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt cze 12, 2020 8:44 Re: Lek na uspokojenie dla kota nerkowego i z alergią

Mój research też pokazuje, że będzie trudno. Niemniej jednak wróciła nadzieja z Zylkene. Możliwe, że tamte rewelacje były od czego innego, albo się nałożyło, po kolejnych dwóch razach jest ok. Byle zadziałało, bo przez te wizyty weterynaryjne stres jest coraz większy. Ostatnio nie mógł mi złapać oddechu, a potem jeszcze dobę miał mocno przyśpieszony. Kot toleruje kurczaka, przynajmniej na razie nie widać objawów alergii, więc nadawałoby się, moim zdaniem, też to https://www.groomershop.pl/pl/p/Vetfood ... E0W8BbrOng. :)

maetamorphosis

Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Od: Sob maja 23, 2020 10:44
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości