Czym mam karmić kota z IBD i PNN

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw sie 06, 2020 10:58 Re: Czym mam karmić kota z IBD i PNN

Książka będzie dopiero pod koniec września - więc jest jeszcze czas na zamówienie. Ale zamówiłam juz, nie będę musiała pamiętać, jak będzie do odbioru to wtedy dopiero. zapłacę.
Nie jest droga, powiedziałabym nawet, że jest podejrzanie tania. Takie książki, które zawierają konkretne informacje to są zazwyczaj droższe, a te po 25-35 zł to sa książki niby o kotach, a w sumie to niczym. Takie pitu pitu.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 14, 2020 9:17 Re: Czym mam karmić kota z IBD i PNN

Feliska pisze:Poczytaj o karmie Dr Berg - Pro-Schonkost. Nadaje się do karmienia nerkowców, ma obniżony poziom fosforu, a dodatkową zaletą jest fakt, że w składzie jest tylko łosoś. Jeśli kot nie ma nietolerancji na łososia to można spróbować przestawić go na te puszki.

Czy chodziło o tę https://shop.dr-berg-tiernahrung.de/art ... atzen.aspx? Bo jeżeli tak, to musiał zmienić się skład. Mam informację od producenta, że poziom fosforu w tej karmie to 0,27%. :( Wielka szkoda, bo ciężko znaleźć coś z rybą z obniżonym fosforem. :(
Patmol pisze:Książka będzie dopiero pod koniec września - więc jest jeszcze czas na zamówienie. Ale zamówiłam juz, nie będę musiała pamiętać, jak będzie do odbioru to wtedy dopiero. zapłacę.
Nie jest droga, powiedziałabym nawet, że jest podejrzanie tania. Takie książki, które zawierają konkretne informacje to są zazwyczaj droższe, a te po 25-35 zł to sa książki niby o kotach, a w sumie to niczym. Takie pitu pitu.

A znasz może coś o żywieniu kotów, dobrych karmach, składzie itd., właśnie dobrego merytorycznie? Największy problem mam właśnie w doszukaniu się takich informacji o Barfie, szczególnie u kotów chorych.

maetamorphosis

Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Od: Sob maja 23, 2020 10:44
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości