Dziwnie wyglądająca krew

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw kwi 30, 2020 13:39 Dziwnie wyglądająca krew

Witam, dzisiaj rano zauważyłam, że moja wysterylizowana kotka, często próbuje skorzystać z kuwety, jednak finalnie nic nie wychodzi, a zamiast moczu lub kału w kuwecie występuję krew ale o bardzo dziwnej strukturze. Jakby kot ani nie wydala moczu krwistego ani nie występuje to przy okazji defekacji, a krew przypomina trochę łożysko, lub jak jest żółtko jaja kurzego tylko w kolorze krwi. Próbowałam się dodzwonić do najbliższego weterynarza, aczkolwiek nic z tego nie wyszło. Szukałam również podobnego problemu na forum, ale nie spotkałam się z żadnym podobnym postem.
Już kiedyś (ponad pół roku temu) występował podobny problem (również pojawiały się dziwne grudki krwi) aczkolwiek była to jednorazowa sprawa. Wspomnę, że kotka ma około 6 lat, została przez nas adoptowana 2 lata temu, jest wysterylizowana i czasami wychodzi na pole. Czy ktoś spotkał się bądź słyszał o podobnym problemie? Co w takiej sytuacji powinnam zrobić?

Gilly44

 
Posty: 1
Od: Czw kwi 30, 2020 13:20

Post » Czw kwi 30, 2020 13:50 Re: Dziwnie wyglądająca krew

Do weta, biegiem!
Obrazek

goska_bs

 
Posty: 5304
Od: Czw mar 23, 2006 18:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 30, 2020 15:41 Re: Dziwnie wyglądająca krew

Jak najszybciej do wet

anka1515

 
Posty: 4107
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw kwi 30, 2020 16:23 Re: Dziwnie wyglądająca krew

może być krwiotoczne zapalenie pęcherza, a to łożysko to skrzepy, moj kot raz tak miał. Lekarz natychmiast, jak dziewczyny wyzej
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7116
Od: Pon gru 03, 2018 16:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości