CBD jak podać i jakie dawki stosować

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon sty 27, 2020 13:15 CBD jak podać i jakie dawki stosować

Do wszystkich, którzy mają jakieś doświadczenia z CBD. Ja sama kupiłam dla siebie, ale też z myślą o mojej staruszce Milutce, która ma zwyrodnienia kręgosłupa i PNN. Sprzedawca doradził mi 10% CBD. Smak ma paskudny, tzn nie sam smak jest problemem tylko, że po chwili daje taki ostry ziołowy posmak który gryzie w gardło i powoduje odruch kaszlu. Ja przepijam to wodą, bądź przegryzam czymkolwiek. Po podaniu Milutce zaczęła się ona ślinić do tego stopnia, że zużyłam kilka ręczników papierowych, żeby to ograrnąć. Przegryzanie czymś w tym przypadku nie daje efektu, bo ona jest w takim szale trząchania głową i mlaskania, że nie ma ochoty nic jeść. Drugi kot zakropiony 1 kropelką też ma identyczne objawy, choć nigdy nie przejawiał tego typu nadwrażliwości na podane doustnie leki, a Miluta takie akcje niestety ma. Pomyślałam, że może za duże stężenie, bo na stronach z CBD dla zwierząt są 3% roztwory, więc zaczęłam rozcieńczać oliwą z oliwek i to daje się jako tako podać. Tylko czy oliwa to dobry pomysł dla kota? Macie jakieś inne patenty na podanie CBD? Gęsi smalec może?

asigo

 
Posty: 249
Od: Wto sty 27, 2015 22:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 28, 2020 2:21 Re: CBD jak podać i jakie dawki stosować

Nie wiem jak to wyglada czy bardzo wodniste
Kiedyś inne gorzkie leki próbowałam w kapsułki żelatynowe z masłem smalcem
Trudno powiedzieć czy się od razu nie rozpuści

anka1515

 
Posty: 4091
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Wto sty 28, 2020 14:47 Re: CBD jak podać i jakie dawki stosować

dam znać jak coś wypraktykujemy, chwilowo próbuję namierzyć smalec gęsi w sklepach

asigo

 
Posty: 249
Od: Wto sty 27, 2015 22:32
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości