Sprzedam tanio:TerraFealis,Finefood Bio,GranataPetSymphonie

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon sty 06, 2020 22:02 Sprzedam tanio:TerraFealis,Finefood Bio,GranataPetSymphonie

Hej.
Czy ktoś chciałby odkupić ode mnie którąś z poniższych karm mokrych dla kota (na terenie Krakowa)? Moja nerkowa kotka rozwinęła alergie pokarmową na drób i stąd pytanie/propozycja. Karmy są dobrej jakości, nie mają pszenicy, GMO, soi czy glutenu i są dobrze zbilansowane pod względem wapnia, fosforu, sodu i potasu dla nerkowych kotów. Dodam, że są jednymi z gotowych karm na rynku o najniższej zawartości fosforu (nie wliczam Renali, bo to niemięsna karma jak dla mnie, na której koty tylko chudną). Karmy zawierają mięso wysokogatunkowe. To tak w skrócie co chce odsprzedać

Jedna z karm to firma GranataPet Symphonie. Przydatność spożycia do stycznia 2022. Jedna puszka na rynku kosztuje 7,5, sprzedam za 6,8 zł
Mam różne smaki:
-kurczak w ilości 12 puszek po 200 gram,
-6 puszek po 200 gram: 1 kurczak, 1 kurczak z dziczyzną, 1 cielęcina z drobiem, 1 wołowina z drobiem, 1 łosoś z indykiem, 1 krewetki z indykiem
-24 puszki po 200 gram kurczaka z dziczyzną.

Poza tym mam też puszki z firmy Finefood Bio - 8 puszek po 200 gram kurczaka. Puszka kosztuje ok. 9,20 zł, sprzedam za 8,50zl.
Cena kosmiczna ale dlatego że to kurczak z tak zwanej farmy organicznej w Niemczech. Ta karma ma przydatność do 2022 roku.

Mam też królika z firmy Terra Fealis (zawiera serca indycze). Mam 7 puszek tego królika po 200gram. Cena to 8,30zl a ja sprzedam za 7,50 zl. Przydatność to 2022 rok.
I ostatnia pozycja to kurczak z firmy Power of Nature- 1 puszka po 200 gram. Cena to 8zl, sprzedam za 7,30 zl za puszke. Przydatność do sierpnia 2020.

Gdyby kogoś coś z tego żarełka interesowało to proszę o prywatną wiadomość :-)
Odbiór w Krakowie!

Judyta_

 
Posty: 6
Od: Śro sty 02, 2019 22:34



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości