Czy to już pnn?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw cze 27, 2019 9:05 Re: Czy to już pnn?

Hanulka, dziękuję za ogrom informacji :1luvu: Teraz mam lekturę na całe popołudnia, ale czego się nie robi dla zdrowia kociej przyjaciółki :201461
Fontanna uruchomiona i parę razy przyłapałam kotę jak podpijała ze strumyczka wody, więc jest nadzieja, ale wydaje mi się, że to wciąż za mało. Wczoraj np. przez cały dzień oddała mocz tylko jeden raz 8O więc próbowałam napoić ją strzykawką, ale to jest mała menda ;) i robi wszystko, żeby się nie dać. Porozstawiałam większe i mniejsze miseczki z wodą w różnych miejscach, nawet talerzyk z wodą i zobaczę jak wrócę z pracy, czy coś ubyło. Nie ma lekko :placz:

Magdasek

 
Posty: 7
Od: Sob cze 15, 2019 13:20

Post » Czw cze 27, 2019 9:31 Re: Czy to już pnn?

Hej, Magdasek, no nie ma.. :mrgreen: Może tę strzykawkę zostaw na bardziej dramatyczne momenty, żeby kota nie zniechęciła się do wody... :wink: Podlewasz mokre jedzonko? Robisz z mokrej karmy zupki? I nie podajesz już suchej? :roll: (sucha karma "wciąga" wodę, więc sucha nie współpracuje z Tobą :wink: jak bardzo trzeba - to też można podlać; ja nawet moczę przysmaki cosma = ociekają wodą przy podaniu i "mamlaniu", bo to już nie jest chrupanie...); możesz spróbować też z tuńczykiem w sosie własnym - ten sosik z odrobiną tuńczyka podać + podlać całość wodą, byle smak został.. :ryk:
Koty pobierają sporo wody z mokrej karmy, dlatego wydaje nam się, że tak mało piją..

Która karmę mokrą lubi najbardziej?

Bardzo się cieszę, że dziewczyna zainteresowała się poidełkiem.. na pewno zbada je dokładniej pod Twoją nieobecność... :D

Przy takich ekstremalnych temperaturach - upałach, jak wczoraj, tak mogło być..siusiała w nocy? Obserwuj dziś.. :ok:

Moja wreszcie załapała, do czego służy mata chłodząca.. i wylegiwała się wczoraj dłuuuugoo... :201494

Tak, ważne, żeby ją zainteresować, ja nawet próbowałam z miską lub garnkiem.. a co tam, niech tylko pije :mrgreen:
Trzymam kciuki!! A lektura fascynująca!! :201461 :catmilk:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości