Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw maja 02, 2019 12:29 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

A co konkretnie ma kić dostawać? Na nadciśnienie wetka coś zapisała? Mój dostaje Amodip i Semintrę, bo białkomocz się pojawił.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw maja 02, 2019 18:26 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Dostaje Peritol na apetyt, nefrokrill na wyłapywanie fosforu, kroplówkę z NaCl, Bioprazol na żołądek i Nelio wet na nadciśnienie.

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Czw maja 02, 2019 19:34 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

To podobnie, jak mój. Plus Cerenię przeciwymiotnie.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt maja 24, 2019 10:55 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Jak się ma koteczka? Zareagowała na leczenie?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon cze 17, 2019 13:03 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Zareagowala dosyc dobrze jak na fatalny stan nerek (w USG widac, że praktycznie nie maja kory, są gładkie). Kreatynina spadła do 3,3; mocznik w normie, badanie moczu ok i jonogram na razie tez. Dostaje Nefrokrill i Nelio na nadciśnienie, kroplówkę co drugi dzien. Chcę włączyc Renagel zamiast Nefrokrilla. Peritolu nie dajemy, bo ma apetyt. Pod koniec czerwca mamy kontrolę u dr Zacharewicz. Żyje na kredyt ale jak na stopień zaawansowania to nawet nieźle. Od diagnozy mija prawie 2 msc ,więc zyje dłużej niż mediana życia kotów w jej stanie co mnie bardzo cieszy. Niestety druga kićka wymaga podobnej diagnostyki i obawiam się, że bedziemy mieli koci szpital w domu.

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10


Post » Pon cze 17, 2019 17:20 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Krea 3,3 i mocznik w normie to naprawdę nie najgorsze wyniki. Mój Pączuś z zatartą strukturą nerek miał takie wyniki przez 3 lata, a ogółem przeżył z tym choróbskiem 4.

Zdrówka i sił dla Was :ok: <3
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43


Post » Nie cze 30, 2019 16:18 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Kota była na kontroli. Wyniki bez zmian -fosfor i jonogram w normie. Morfologia idealna. Mocznik bez zmian kreatynina lekko w dół. Jak nic się nie zmieni (odpukać) to na pocz. sierpnia kontrola z badaniem krwi, moczu i ciśnienia.Oby jak najdłużej było dobrze

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Nie cze 30, 2019 16:20 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

I tak trzymać :ok:
Czy robisz kroplówki?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie cze 30, 2019 20:01 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Ja też ze śląska, mam problem z kotką, walczymy od marca, mogłabyś mi mniej więcej ile w chorzowie bierze pięniędzy ? ja wiem ,że cena nie gra roli ,ale mimo wszystko
19.07.2016 - 19.07.2019
Proszę o modlitwie dziękuję
naprawdę naprawdę naprawdę po stokroć wdzięczna za wsparcie
https://www.facebook.com/skydelan/
https://www.instagram.com/skydelan

skydelan

Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Od: Czw lip 21, 2016 22:11
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie cze 30, 2019 20:12 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

skydelan pisze:Ja też ze śląska, mam problem z kotką, walczymy od marca, mogłabyś mi mniej więcej ile w chorzowie bierze pięniędzy ? ja wiem ,że cena nie gra roli ,ale mimo wszystko

Cena może być różna w zależności od wypadkowej. Jakie leki, jakie zabiegi, jakie porady... mogą mieć inną cenę. Niby ta sama choroba ale wymagająca innego podejścia i leczenia.
Poza tym ,co tu kryć, stali klienci mają często "rabaty" i w podbramkowych sytuacjach płacą tylko za leki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Pt lip 05, 2019 17:32 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Robię kroplówki. Nas diagnostyka czyli usg nerek+morfologia i biochemia krwi+mierzenie ciśnienia i badanie moczu kosztowały ok250zl. W tym były już leki na pierwsze 5dni. Teraz każda wizyta jest inna-przedostatnim mąż zapłacił ok100 za ciśnienie +krew a ostatnio krew na morfo, biochemię i jonogram plus leki na miesiac wyniosły 140zl

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Sob lip 06, 2019 9:43 Re: Tragicznie wysoki mocznik i kreatynina. Eutanazja?

Bardzo mocne :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435 i 37 gości