Wysoka kreatynina.

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw paź 18, 2018 20:24 Wysoka kreatynina.

Witam nigdy nie pisałam na tym forum ale od dawna je czytam i wydaje mi się bardzo sensowne. niestety dzisiaj dowiedziałam się od weta że jeden z moich kotów ma kreatyninę około 19 reszta wyników Podobno w normie. Wstępnie jestem umówiona na jutro w celu podania kotu kroplówek które podobno będzie musiał brać przez co najmniej dwa tygodnie. Wetka wspomniała też coś o karmię Weterynaryjnej dla nerkowców. Czy to znaczy że mój kot ma niewydolność nerek Jakie badania jeszcze trzeba zrobić co mam dalej robić. na pewno będę się konsultować z innymi wetami i postaram się zgłębić wiedzę na ten temat ale proszę o jakieś wskazówki

Paolina_2008

 
Posty: 1
Od: Czw paź 18, 2018 20:15

Post » Pt paź 19, 2018 8:22 Re: Wysoka kreatynina.

Czy to nie pomyłka? Na pewno ma kreatyninę 19?
Jak ten kot się czuje i dlaczego miał robione badania?
Taki wynik mógłby wskazywać na ostrą niewydolność nerek.
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt paź 19, 2018 8:28 Re: Wysoka kreatynina.

Kreatynina 19 i reszta wyników w normie? Mało prawdopodobne.
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości