UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon paź 15, 2018 10:39 UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

Czy ktoś miał ten lek? dziwnie pachną kapsułki, mówiąc grzecznie, inaczej- śmierdzą, nawet bardzo...
Dlaczego? Zepsute, felerne czy może takie już są?

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Pon paź 15, 2018 11:05 Re: UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

Śmierdzą ale czym to nie wiem. Ni to zioło, ni siano, stęchlizną trochę. Mało przyjemnie. Opisuję te ciemne rybki. Kupiłam kilka u weta gdy kocio miał zapalenie pęcherza.

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Pon paź 15, 2018 15:27 Re: UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

Funghi pisze: Kupiłam kilka u weta gdy kocio miał zapalenie pęcherza.

Ja też.
Naprawdę śmierdzi jak gnojówka jakaś, albo coś zepsutego z lodówki.
Gdy dałam kotu powąchać to był podniecony i chciał to wdychać jak szalony a mieszkam na wsi i wiem, że koty lubią niektóre smrodki ale żeby lek tak śmierdział? bałam się mu dać
Ktoś jeszcze potwierdza? Naprawdę śmierdzi kupą 8O !

Paulusek

 
Posty: 426
Od: Pt wrz 02, 2011 9:45
Lokalizacja: powiat Poznański :)

Post » Pon paź 15, 2018 23:24 Re: UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

Tak :twisted:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Sob lut 02, 2019 19:59 Re: UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

niewazne ze smierdzi, wazne ze koty to uwielbiaja :-)
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Nie lut 03, 2019 0:08 Re: UrinoVet Cat Twist Off – VetExpert co to za zapach?

oj gadacie. ja tam czuję lekką walerianę, która jest w składzie ;) No i kota uwielbia te kapsułki :) Pomagają, zero problemów z podawaniem, nadają się przy różnych rodzajach kamieni, świetna sprawa.
Od niedawna są dwa rodzaje urinovetów. U mnie jest urinovet cat, z żółtymi literkami.
Wzięłam opakowanie, żeby sprawdzić, a Przylepa już przy mnie i czeka :lol:

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos i 38 gości