Problem z kotkiem

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto sty 23, 2018 11:48 Problem z kotkiem

Dzień dobry, mam 12 letniego kota. Około 7 lat temu wykryto u niego piasek a jego cewka moczowa była zatkana. Byłam z nim u weta i wszystko dobrze się skończyło. Przez kolejne lata nie było problemów. W lipcu byłam z nim u weterynarza bo mało siusiał, zrobiono mu prześwietlenie, dostał antybiotyki, ale podobno nic złego nie wykryto, cewka była ok. Około 4 tygodnie temu zaczął bardzo często chodzić do kuwety praktycznie co chwile ale nie oddawał dużej ilości moczu. Po wyjściu z kuwety cały czas lizał się na dole. Chciałam iść z nim do weta ale poczekałam do następnego dnia. Na drugi dzień wszystko wróciło do normy. Od wczoraj kotek jest widocznie zamulony, wymiotuje kilka razy dziennie, nie ma apetytu, znowu się liże, chodzi do kuwety i z tego co widzę mało siusia. Po przekopaniu kuwety leży w niej i nie chce wyjść. Bardzo się o niego martwię i oczywiście pójdę znowu do weta ale proszę o wypowiedź jakiejś osoby która się na tym zna czego mogę się spodziewać. Chciałam jeszcze dodać że od kilku dni dawałam mu puszkę z innej firmy niż dotychczas. Nie wiem czy to jest ważne ale wolałam to napisać.

natalia991

 
Posty: 1
Od: Wto sty 23, 2018 11:35

Post » Wto sty 23, 2018 13:35 Re: Problem z kotkiem

Nie czekaj, nie trać czasu na forum tylko pędź do weta, kot się męczy.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto sty 23, 2018 13:41 Re: Problem z kotkiem

szybko do wet
kot sie zatkał
groźi mu zatrucie mocznikiem i zejscíe

anka1515

 
Posty: 4066
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw sty 31, 2019 13:33 Re: Problem z kotkiem

I jak kot ? my mamy zatkanie od ubiegłego piątku - był wszyty cewnik.... ale obawiam się że bez operacji się nie obędzie :( dostaje cały czas leki ale ciężko :(

kejciu

 
Posty: 930
Od: Sob gru 08, 2012 22:13
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości