Problemy moczowe - struwity/szczawiany

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt sie 25, 2017 8:48 Problemy moczowe - struwity/szczawiany

wpisywałam sie juz kiedy na tym forum, pisząc o moim kociaku, u którego stwierdzonoSUK (tuz po pojawieniu sie nowego domownika). Leczymy sie od połowy czerwca 2017r, odebralam dzisiaj kolejne wyniki i .. juz nie wiem co robic, raz szczawiany raz struwity,
Teraz dodatkowo na grzbiecie pojawil sie łysy placek na grzbiecie i jego wilizywanie do krwi az (wet powiedzial ze po iniekcji, czasem sie podobno zdarza, choc zastrzyk ostatni był jakies 1,5 - 2 miesiecy temu, kociak dostal sterydy ale lysego placka lize az do krwi)

wrzuce ponizej wyniki moze ktos mi podpowie co robic dalej - karmie go juz miesem i puszkami, suchego dostaje niewielka ilosc tylko rano, do tego dopajam pastami miamora z wodą (choc to strasznie trudne)

oto wyniki kota wg kolejnosci
28.06 - robine u weta paskowo

Obrazek

18.07 robione u wetra paskowo
Obrazek

04.08 - robione w ludzkim labolatorum, jak sie dowiedzialam z forum ze paskowe badania sa gucio warte, tu w wyniku zakwaszania zleconego przez weta pojawiły sie szczawiany i ketony

Obrazek


22.08 a tu znowu stuwity i wiecej białka

Obrazek
Obrazek

eleta

 
Posty: 31
Od: Czw kwi 06, 2017 7:56



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości