mały kot który załatwiał sie do kuwety a teraz sika pod drz

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Sob lip 08, 2017 11:02 mały kot który załatwiał sie do kuwety a teraz sika pod drz

Witam nie wiem czy to odpowiedni dział ale nie wiem już co robić mam "problem" z moja 3,5 miesieczną Zuzią a mianowicie od małego była uczona korzystania z kuwety jak narazie było wszystko dobrze załatwiała sie do kuwety, od kilku dni siku robi pod drzwiami na balkon, robi to bardzo nie spodziewanie. Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna prosze o pomoc

Mulanio

 
Posty: 1
Od: Sob lip 08, 2017 10:59

Post » Sob lip 08, 2017 14:26 Re: mały kot który załatwiał sie do kuwety a teraz sika pod

Albo przeziębiony pęcherz - złap mocz do badania, albo kotka jest trochę starsza i zaczyna znaczyć.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lip 08, 2017 15:33 Re: mały kot który załatwiał sie do kuwety a teraz sika pod

mziel52 pisze:Albo przeziębiony pęcherz - złap mocz do badania, albo kotka jest trochę starsza i zaczyna znaczyć.

Dokładnie tak.
Jeszcze może być ew przyczyna w zmianie żwirku, przestawieniu kuwety, coś się w domu stało lub zmieniło.


Jedna z moich tymczasek dostała rujki w wieku 4 -
5 miesięcy.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości