Pomocy - kot zachowuje się dziwnie po Convenia lub Meloxidyl

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie mar 19, 2017 17:36 Pomocy - kot zachowuje się dziwnie po Convenia lub Meloxidyl

Wróciłam od weta (kot posikiwal , dostał Convenia i Meloxidyl). Zachowuje się dziwnie od ponad 50 min. Ma cały czas rozszerzone źrenice, jest pobudzony, niespokojny, chodzi, przyciąga, nasluchuje nie wiadomo czego, jakoś tak przesadnie ociera się, wije, jest w jakimś amoku . Czy to może być reakcja na któryś z tych leków? Mam jechać do weta?! Boję się że coś jest nie halo
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Nie mar 19, 2017 18:20 Re: Pomocy - kot zachowuje się dziwnie po Convenia lub Melox

Ja bym pojechała.
A co najmniej zadzwoniła...i nie dała się zbyć.
To może być reakcja uczuleniowa, która może być bardzo groźna.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13707
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 19, 2017 18:57 Re: Pomocy - kot zachowuje się dziwnie po Convenia lub Melox

Kazia pisze:Ja bym pojechała.
A co najmniej zadzwoniła...i nie dała się zbyć.
To może być reakcja uczuleniowa, która może być bardzo groźna.

Zwłaszcza w przypadku convenii :(

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 19, 2017 19:53 Re: Pomocy - kot zachowuje się dziwnie po Convenia lub Melox

Zadzwoniłam i dr powiedziała, że to może być reakcja na ten Meloxidyl - i żeby się nie martwić, że przejdzie do 2 godzin. Zapewniła, że nie ma po co przyjeżdżać.
Postanowiłam chwilę jeszcze poczekać i widać, że pomału ją puszcza... źrenice zaczęły się już zwężać, przestała już tak krążyć, uspokaja się. Do normalności to jeszcze chwila, ale jestem, dobrej myśli, że jej przechodzi już.
Masakra, i jak ją leczyć teraz...
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 37 gości