Chemicznie czysty wodorotlenek glinu

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie mar 19, 2017 11:50 Chemicznie czysty wodorotlenek glinu

Z moich 4 kotów trzeci zaczął wymagać podawania wyłapywacza fosforu. Daję kotom 1/16 tabletki renagelu do każdego posiłku, ale powoli temat zaczyna mnie przerastać finansowo - no bo wiadomo, że przy PNN renagel to nie jedyny wydatek. Zaczęłam się rozglądać za jakimś tańszym zamiennikiem. Niestety alusalu już nie produkują, ale znalazłam takie coś: chemicznie czysty wodorotlenek glinu http://allegro.pl/wodorotlenek-glinu-cz ... 58539.html Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takim preparatem? Można by podać kotu? I ewentualnie w jakiej dawce?

Asieniek

 
Posty: 8
Od: Śro kwi 20, 2016 16:47

Post » Śro cze 02, 2021 14:56 Re: Chemicznie czysty wodorotlenek glinu

Zastanawiam się czy mogę użyć PHOS BIND, opakowanie jest fabrycznie zamknięte, niestety jest po terminie.
https://www.vetrxdirect.com/product/vie ... d-dogs-otc
Jest to czysty wodorotlenek glinu, czy w związku z upływem terminu ważności mogły się zmienić jego właściwości?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 04, 2021 13:22 Re: Chemicznie czysty wodorotlenek glinu

Filli
Ja stosowałam po terminie alusal ,alugastrin kotu z pnn i jelitami
Pare miesięcy
I teraz od lutego kotce z pnn i plazmocytarnym zapaleniem j ustnej
Te innne nie dawały rady ze względu na jelita (od fosforu)
Dziś kicia odeszła
Ale ona była bardzo nie obsługiwała jak ja złapałam to coś podałam ale było ciężko chwycić żeby coś jej zrobić
Podejrzewam ze trzeba zwracać uwagę na trzustkę przy lekach z glinem
W razie to pytaj czy na pw czy inaczej

anka1515

 
Posty: 4065
Od: Nie gru 25, 2011 16:05




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435 i 32 gości